Costa del Sol 

Costa del Sol, Malaga reisid toimuvad 05.10 - 26.10.2022

Lennud toimuvad lennukompaniiga Smartlynx, lend Tallinnast Korfule kestab umbes 3 tundi ja 45 min.
Lendu opereerib SmartLynx Airlines. Pagas 15+5 kg in kohta

Costa del Sol kuurortid (Marbella, Benalmadena, Fuengirola ja Torremolinos)

Costa del Solis on päikest piisavalt. Üle 300 päiksepaistelise päeva aastas ning 160 km pikkune liivane rannik meelitab kohale nii tavapuhkaja kui ka maailma rikkad ja ilusad. Rendiautoga sõitmine on lihtne ja mugav , sest vaatamisväärsusi on palju.
Costa del Sol on suurepärane lähtepunkt Hispaania võlude avastamiseks. Andaluusia autonoomne piirkond, kuhu Costa del Sol kuulub, on vaatamisväärsuste poolest Hispaania üks põnevamaid. 

Fuengirola on parim koht poodlemiseks  ja selle mõnusad rannad lausa kutsuvad päikest nautima. Benalmadena oma kauni jahisadamaga on mõnus kuurort lastega peredele. Torremolinose õhtuid saab veeta suurepärastes kalarestoranides mereande degusteerides. Marbellat nimetatakse Costa del Soli "aristokraadiks". See Sierra Blanca poolt põhjatuulte eest kaitstud rannikul puhkavad maailmakuulsad  poliitikud, filmitähed, kuninglike perekondade liikmed ja ärimaailma kuulsused.

 

Sooduspakkumise hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil.
Kõik hinnad olenevad konkreetsest väljumisest ja on kuupäeviti erinevad.

 

Bajondillo Apartamentos 3* söögita 799.-
Monarque Fuengirola Park 4*- hommikus. 799.-/ h.-ja õhtus. 809.-
Monarque Torreblanca 4* hommikus. 809.-/ h.-j õhtus. 819.-
Balmoral 2*+ h.-ja õhtus. 819.-
MS Tropica 4* hommikus. 819.-/ h.-ja õhtus. 899.-
Bali Benalmadena 3* hommikus. 825.-
MS Aquamarina Suites 4* hommikus. 839.-
AluaSun Marbella Park 4* h.-ja õhtus. 855.-/ kõik hinnas 969.-
Estival Torrequebrada 4*+ hommikus. 865.-
Puente Real 4* h.-ja õhtus. 875.-
Best Benalmadena 4* hommikus. 895.-
La Barracuda 3* h.-ja õhtus. 909.-
Alaya 4* hommikus. 925.-
MS Amaragua 4* hommikus. 925.-
Sol Principe 4* h.-ja õhtus. 925.-
Globales Gardenia 3* kõik hinnas 925.-
Monarque Fuengirola Park 4*- kõik hinnas 925.-
Mac Puerto Marina 4* h.-ja õhtus. 039.-
Monarque Torreblanca 4* kõik hinnas 949.-
Best Siroco 4* hommikus. 950.-
Sol Don Pedro 4* hommikus. 965.-/h.-ja õhtus. 979.-
Sol Don Marco 4* hommikus. 989.-
Puente Real 4* kõik hinnas 999.-
Holiday World Polynesia Hotel 4* hommikus.- 1015.-
Sol Principe 4* kõik hinnas 1199.-
Gran Hotel Guadalpin Banus 5* hommikus. 1355.-
Gran Melia Don Pepe 5* hommikus. 1685.-

 

Valikus palju erinevaid 2*, 3* 4* 5* hotelle
Küsi täpsemat infot ja pakkumist siit info@baltictravel.ee, tel. 565 644 28

 

Hinnad sisaldavad:
- edasi-tagasi lennupileteid algusega Helsingist
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile

- reisiesindaja teenuseid

 

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid


Marbellat nimetatakse Costa del Soli "aristokraadiks", sest siin puhkavad poliitikud, filmitähed, kuninglike perekondade liikmed ja ärimaailma kuulsused.
Vaatamist väärib sümpaatne kitsaste tänavatega vanalinn ning selle südames paiknev Plaza de los Naranjos (Apelsinide väljak), mis on justkui üksainus suur vabaõhukohvik apelsinipuude varjus. Väljaku ääres paikneb XVI sajandist pärit raekoda, selle vahetus naabruses 1618 a. ehitatud ajalooline linnakirik. Kiriku juurest ülesmäge minnes leiate mauri kindluse varemed. Kuulsused on valinud oma uusimaks meelispaigaks Marbella läheduses asuva luksusliku jahisadama Puerto Banuse, mida iseloomustavad suurimad jahid, kalleimad autod ja elegantseimad poed.

Fuengirolas on täis erinevaid võimalusi. Üle 300 päiksepaistelise päeva aastas ning 160 km pikkune liivane rannik meelitab kohale nii tavapuhkaja kui ka nn "rikkad ja ilusad" kogu maailmast. 
Turistide jaoks on olemas kõik puhkamiseks vajalik - suur hotellivalik, restoranid-baarid, ajaveetmiskohad, sportimisvõimalused, erinevad lõbustus- ja huvipargid.
Taustal kõrguvad mäed pakuvad väljakutseid ekstreemsportlastele ja looduselamusi matkajatele.Golfisõbrad leiavad seal piirkonna parimad golfiväljakud ning lastele toovad lõbusaid hetki veekeskus ja loomapark.

Maaliline Benalmadena on sobib igas vanuses puhkajale.
Lastele on mitmeid vee-ja huviparke: Tivoli World,  akvaarium ja mereloomade park; täiskasvanuid paelub kaunis rannik , rannapromenaad ja Puerto Marina jahisadam. 
Benalmadena ja Torremolinos on vilka eluga kosmopoliitsed kuurordid, kus on laiad liivarannad, piisav valik hotelle ja ajaveetmiskohti ning aktiivne ööelu. Need on paslikud nii aktiivse puhkuse harrastajatele kui ka lihtsalt päikesenautijatele.
Costa del Sol on suurepärane lähtepunkt Hispaania võlude avastamiseks. Andaluusia autonoomne piirkond, kuhu Costa del Sol kuulub, on vaatamisväärsuste poolest Hispaania üks põnevamaid. Suurepäraste keskaegsete mälestusmärkidega Sevilla, Cordoba, Ronda ja Granada paiknevad kõigest paarisaja km raadiuses. Päevaste ekskursioonide ulatusse jäävad ka Suurbritanniale kuuluv Gibraltar ja Araabia eksootikat pakkuv Maroko.

Rannad
Torremolinoses ja Benalmadenas on 9 km pikkune lai, tumedama liivaga rand. Lamamistoolid ja päevavarjud on rannas tasulised, u 4-6 € päev. Pakutakse erinevaid rannateenuseid, laenutatakse vesijalgrattaid jm. veespordivahendeid. Rannapromenaadil töötab päevasel ajal arvukalt kohvikuid ja restorane. NB! Ujuma minnes soovitame kanda ujumisusse, sest merepõhjas võib leiduda merisiilikuid, kohati ka merikuradi nimelist mürgist kala.

Transport ja liiklus
Benalmadenas saab hõlpsasti liikuda jalgsi, kuid ka bussi - ja rongiühendused linnade vahel on väga head ja soodsa hinnaga.

Buss: Benalmadenast sõidab buss Torremolinosesse ja Fuengirolasse, Rondasse  ning mõned korrad päevas ka Malagasse. Malagast saab reisi jätkata nt Granadasse ja Sevillasse.
 
Rong: Benalmadenast sõidab rong Fuengirolasse, Torremolinosesse ja Malagasse . Benalmadena  Arroyo de la Mielis on rongijaam. Málagast on head rongiühendused Sevillasse, Cordobasse ja  Madriidi.

Takso: Takso leiab taksopeatustest ning neid saab tellida ka hotelli vastuvõtust. Taksodes ei ole taksomeetreid , kuid alati tuleb küsida hinnakirja.  

Minirong: Benalmadena minirong väljub jahisadamast Sealife-akvaariumi eest. Rong sõidab Tivoli Worldi  ette, Arroyo de la Mieli keskuses.

Aktiivne puhkus
Costa del Solis on kümneid golfiväljakuid, millede green fee hinnatase on mõistlik. Lähedal asuvates mägedes leiate ka erinevaid matkaradu.
Benalmadenas asuvas  Arroyo de la Mielis on siseujula. Sadamas, Sealife-akvaariumi kõrval on minigolfirada. Teine minigolfirada asub Torremolinose lähedal.
 

Viisa: 
'Eesti kodanikule kuni 3 kuud viisavabad Hispaania, Kreeka, Portugal.
Reisida saab nii kehtiva passi kui ka ID-kaardi alusel.
Ka Vene kodanikele (punane pass) ja halli välismaalase passi omanikele on alates 21.12.2007 Schengeni riigid (k.a. Hispaania, Kreeka ja Portugal) viisavabad juhul, kui on olemas kas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba.

 


Antud pakkumised on reisikorraldajate Aurinko, Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours reisid. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.