Costa Brava, uus!
Otselennud Tallinnast väljuvad 


Imeline kaljune väikeste lahesoppide ja erksinise mereveega Costa Brava rannik on Hispaania kõige romantilisem piirkond. Muinasjutuline maastik, kus männimetsad vahelduvad viinamarjaväljadega, kõrged mäed sügavate orgudega; kuulus Salvador Dali muuseum, uhked veinikeldrid, kuulus Montserrati klooster, imeline Barcelona linn ja palju muud ootab Teid.
Costa Brava on üks populaarsemaid Hispaania kuurortpiirkondi, mida lisaks heale hotellivalikule ja liivarandadele iseloomustab maaliline ja vaheldusrikas loodus: kaljune rannajoon vaheldumisi väikeste liivaste lahesoppidega, männimetsadega kaetud rohetavad mäed, taamal kõrguvad Püreneed, õdusad külad ja väikelinnad

Sooduspakkumise hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil
Kõik hinnad olenevad konkreetsest väljumisest ja on kuupäeviti erinevad.

Hinnad alates:
Checkin Victoria 3*, söökideta al 339.-
Merce 3*, hommikusöögiga al 347.-
Checkin Sirius 4*, söökideta al 360.-
Checkin Garbi 3*, h.- ja õhtusöökidega al 364.-
Aqua Hotel Bertran 4*, hommikusöögiga al 374.-
Aqua Hotel Montagut Suites 4*, hommikusöögiga al 374.-
Aqua Hotel Promenade 4*, hommikusöögiga al 385.-
Aqua Hotel Aquamarina 4*, hommikusöögiga al 385.-
Golden Donaire Beach 3*, h.- ja õhtusöökidega al 390.-
 

Valikus palju erinevaid 2*, 3* 4* 5* hotelle


Küsi täpsemat infot ja pakkumist siit info@baltictravel.ee, tel.565 644 28


Hinnad sisaldavad:
- edasi-tagasi lennupileteid algusega Riiast
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile

- reisiesindaja teenuseid

 

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid

 

Barcelona
Barcelona on suuruselt teine linn Hispaanias ning üks suuremaid sadamalinnu Vahemere ääres. Seda väga elavat ja moodsat linna peetakse üheks tähtsamaks Euroopa kultuurikeskuseks. Üsna keeruline on välja tuua kõiki linna olulisemaid vaatamisväärsusi, kuhu muuhulgas kuulub 50 muuseumi, arvukalt teatreid ja kontserdisaale. Barcelona vanalinna nimetatakse gooti kvartaliks (Barri Gotic). Seda võib pidada vabaõhumuuseumiks keskaegsete gooti stiilis majade ja kirikutega.

Barcelona peakatedraal on üks suuremaid gooti stiilis ehitisi terves Hispaanias. Vanalinnas on säilinud Vana-Rooma ja keskaja linnamüüride varemed. Arhitektide liidu maja fassaadi ehivad motiivid Pablo Picasso loomingust. Kataloonia väljakut ääristab aga suur hulk hotelle, panku ja kaupluseid. Barcelona pärliks võib pidada kuulsa arhitekti Antoni Gaudí lõpetamata teost – Püha Perekonna (Sagrada Familia) kirikut, mis võlub külastajaid suurejoonelisusega. See on tuntud katalaani arhitekti kahtlemata täiuslikem töö.

Rannabulvari ja populaarseima jalakäijate tänava ristumiskohas kõrgub Christoph Kolumbusele pühendatud mälestussammas. Selle lähedal asub Euroopa suurima akvaariumiga meremuuseum. Tsitadelli pargis Kolme Draakoni lossis asub loomaaed. Kataloonia kunstimuuseumitest on üks enam külastatavaid Pablo Picasso muuseum. Linna ilusaimaks ja elavaimaks tänavaks peetakse jalakäijate puiesteed La Rambla, mis ulatub Kolumbuse mälestusmärgist Kataloonia väljakuni.
 
Montserrati klooster
Barcelonast 38 km kaugusel asuv Montserrati klooster on Hispaania vanim benediktiini klooster. Montserrati klooster asub merepinnast 700 m kõrgusel hambulisel Montserrati kaljul, mis tekkis 25 miljoni aasta eest ning mille tipu kõrgus on 1236 m. Sajandite vool on mäele andnud kirjeldamatu kuju. Siit sirutub taeva poole 1200 kõikvõimaliku kujuga kaljutippu. Ühe legendi järgi nikerdasid mäe kauneimad vormid välja väikesed inglid oma kuldsete saagidega.

Praegu on siin Kataloonia kõige püham paik. Siinsed palved läkitatakse Montserrati Jumalaema, Musta Madonna (Morenete) poole. Rahvasuu teab pajatada, et 880. aastal leidsid karjased mäe ühest arvukatest koobastest last kätel hoidva Madonna väikese puust  kuju. Mõistes, et kujul on võluvägi, püüdsid inimesed seda koopast kaasa viia, ent see ei õnnestunud kellelgi – niipea kui keegi püüdis seda teha, muutus kuju nii raskeks, et seda ei olnud võimalik maast tõsta.
      
Тarragona
Antiikpärandi poolest kuulus Tarragona on provintsi pealinn ja Costa Daurada süda. Legendi järgi olevat Jupiter kunagi Tarragonasse nii ära armunud, et jättis koguni oma naise Tyria. Barcelonast 98 km kaugusel asuv Tarragona on üks vanemaid Hispaania linnu. Selle iidse linna lähistel võib tänapäevani näha Vana-Rooma aegsete ehitiste varemeid: osa linna kaitsemüürist (mille pikkus on 1100 m ja kõrgus 12 m), foorumit, amfiteatrit ja akvedukti varemeid. Tarragona ilmekaim mälestis keskajast on suur katedraal. Tarragona on linn, kus ajaloomälestised ja keskaegne vanalinn on harmooniliselt kõrvuti avarate moodsate puiesteede ning modernsete hoonetega.

Figueres
Figueres on Kataloonia sürrealistliku kunstniku Salvador Dalí sünnilinn. Teatro Museo Dalí on Prado järel Hispaania külastatuim muuseum, mis loodi Salvador Dalí nägemuse järgi – kunstnik ise juhtis selle rajamistöid. Muuseumi 24 saalis eksponeeritakse Salvador Dalí graafikat, skulptuure, raamatuillustratsioone, plakateid ja mis kõige tähtsam – maale ja eskiise. Kunstniku täiuslikult maalitud esemete košmaarsed kooslused, religioosne ekstaas, Gala portreed, kodusõja nägemused, õudust tekitavad allegooriad ja kummaliselt segiaetud inimese kehaosad vaimustavad, üllatavad või isegi hirmutavad enamus inimesi.
      
Port Aventura
Port Aventura on üks suuremaid (pindalaga 115 ha) lõbustusparke Euroopas. Siin saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud toredasti aega veeta, kordumatuid seiklusi kogeda ning ühe päevaga terve maailma läbi rännata. Lõbustuspargi atraktsioonid on jaotatud põnevateks ja eksootilisteks eri maailmajagude ja maade teemalisteks osadeks.

Port Aventura lõbustuspargis on 31 eri maade kööke esindavat restorani, 30 vapustavat atraktsiooni ja karusselli. Siin antakse iga päev palju eri žanritesse kuuluvaid (teater, muusika, varietee, mustkunst jne) etendusi.

Kaugus Barcelonast (km): 
Platja d`Aro 120
S`Agaro 93
Tossa de Mar 85
Lloret de Mar 72
Blanes 62
Santa Susanna 60
Pineda de Mar 55
Calella 53
 

Viisa

 Eesti, vene ning halli passi omanikele (elamis- ja tööloaga Eestis) viisat ei ole vaja. Teiste riikide kodanikud peavad täpsustama informatsiooni viisa vajalikkusest enne reisi tellimist.

 

NB! Vene ja halli passi omanikele lisaks passile on kohustuslik reisile kaasa võtta ID kaart! Lennule registreeritakse ainult need reisijad, kellel on esitada nii kehtiv pass kui ka ID kaart.

Antud pakkumised on reisikorraldajate Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours  reisidega. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.