TuneesiaTuneesia otsereisid toimuvad: 

Djerba toimuvad ajavahemikus 29.04 - 20.05.2022
Enfida toimuvad ajavahemikus 04.10 - 25.10.2022

Lõputud valged liivarannad ja mitme tuhande aastane kultuur.
Lennufirma Smartlynx, lennuaeg u 4 t 30 min

Toitlustamine lennuki pardal: toitlustus lennuki pardal on lisatasu eest. Soovi korral on võimalik osta toekam toit ettetellimisel (hiljemalt 48 tundi enne väljalendu) FLYDINNER tellimislehelt. Snäkke saab ka lennu ajal pardamenüüst
Pagas: tasuta saab istekohaga reisija kaasa võtta 15 kg äraantavat pagasit, mille mõõtmed ei ületa 115/70/40 cm, ja 5 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 56/45/25 cm.

Hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil.
Erinevatel väljumistel on hinnad erinevad.

DJERBA hotellid:
Sangho Club Zarzis 3* kõik hinnas al 539.- Tavahind 799.-
SunConnect Djerba Aqua Resort 4* h.-ja õhtusöögid al 585.- Tavahind 845.-
Dar Jerba Zahra 3*+ kõik hinnas al 599.- Tavahind 849.-
Zephir Hotel & Spa 4* kõik hinnas al 645.- Tavahind 895.-
Vincci Djerba Resort 4* kõik hinnas al 649.- Tavahind 899.-
Club Calimera Yati Beach 4* kõik hinnas al 685.- Tavahind 935.-
Sentido Palm Azur 4*+ kõik hinnas al 735.- Tavahind 985.-
Midoune Royal Garden Palace 5* kõik hinnas al 735.-Tavahind 989.-
Radisson Blu Palace Resort & Thalasso 5* hommikus. al 829.- Tavahind 1089.-

ENFIDHA hotellid:
Ruspina 4*- kõik hinnas 579.-
Samira Club Spa and Aqua Park 3*+ kõik hinnas 605.-
Palmyra Aqua Park Kantaoui 3* kõik hinnas 609.-
Rosa Beach Thalasso and Spa 4* kõik hinnas 615.-
Marabout 3* kõik hinnas 619.-
Thalassa Mahdia 4* kõik hinnas 619.-
Thalassa Sousse Resort and Aqua Park 4* kõik hinnas 625.-
Caribbean World Monastir 4*- kõik hinnas 629.-
Eden Club 3*+ kõik hinnas 635.-
Novostar Houda Golf and Aqua Park 3* kõik hinnas 635.-
Riviera Hotel 4* kõik hinnas 639.-
Le Soleil Bella Vista 4* kõik hinnas 639.-
CooEE President 4* kõik hinnas 639.-
Caribbean World Mahdia 4* kõik hinnas 645.-
Vincci Nozha Beach 4* kõik hinnas 659.-
Primasol El Mehdia 4* kõik hinnas 675.-
Mahdia Palace Thalasso 5* kõik hinnas 699.-
Sousse Palace Hotel and Spa 5* kõik hinnas 705.-
The Mirage Resort and Spa 5* kõik hinnas 765.-
Iberostar  Selection Kantaoui Bay 5* kõik hinnas 795.-
Sentido Bellevue Park 5* kõik hinnas 809.-
Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet 5* kõik hinnas 939.-

Tellides reisi varakult saab vastavalt varajase tellija soodustusele reisi tunduvalt soodsamalt!
Valikus palju erinevaid 2*, 3* 4* 5* hotelle.

Küsi täpsemat infot  konkreetse väljumise kohta meie reisikonsultandilt tel. 565 644 28 või info@baltictravel.ee

Hinnad sisaldavad:

- edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile
- reisiesindaja teenuseid

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid

Sousse 
Sousse on üks Tuneesia suurlinnu, mis elab mitte üksnes turismi, vaid ka toidu, tekstiili ja kalapüügi arvel. Sousse on kogu piirkonna keskus, linnas asub ka ülikool. See on vana linn, mis mäletab Puunia sõdu ja omab Rooma impeeriumi pärandit. VII sajandil vallutasid Sousse’i araablased. Tänapäevani on linnas säilinud iidne araabia vaim, siin kõrgub vanaaegne fort ning sirutuvad taeva poole vahitornid, kust linnaelanikud varematel aegadel kaugelt merelt või kõrbest tulijaid jälgisid. 
Nüüdsel ajal on Sousse üks Tuneesia peamisi kuurorte, mille kuum õhk, soe meri ja suurepärased rannad meelitavad puhkajaid peaaegu aastaringselt. Sousse’i randade pikkus on umbes 20 km, nii et iga puhkaja leiab endale koha. See on lõbustuste linn, kus on palju baare ja ööklubisid. Sousse’i külastavad pidevalt maailmakuulsad diskorid ja muusikud, mistõttu võib linnas mitte ainult maitsvalt einestada ja hästi mere ääres puhata, vaid ka suurepäraselt tantsupõrandal lõbutseda.

Hammamet
Kauni liivarandadega lahe ääres paiknevat Hammameti võib nimetada Tuneesia kuurortide pealinnaks. See laiub Tuneesia rannikul ja hämmastab saabujaid oma ajaloo, arhitektuuri, traditsioonide, ja mis peamine, kuldsete randade ja puhta sooja merega. Linna sümboliks on jasmiin. Seda saab siin erineval kujul poekestest osta. See on araabia linn, millele on mõju avaldanud mitte üksnes roomlased - siin on säilinud ka Hispaania ja Türgi pärandit. Koos Monastiri ja Sousse‘ga annab Hammamet suure panuse Tuneesia turismisektori arengusse. Linn on kuulus oma medina (vanalinna), fordi, rannapromenaadi ja jahisadama poolest. Siin on palju väikesi traditsioonilisi restorane. Linnas haljendavad pargid ja aiad, ümberringi kasvavad apelsini- ja sidrunipuud ning kulgevad oliivipuude alleed. 
Merevesi Hammameti randades on samuti hämmastavalt läbipaistev ja puhas. Seetõttu külastavad linna igal aastal tuhanded turistid. Nagu ka teistes Tuneesia kuurortides, saab Hammametis tegeleda veespordiga. Selles kuurordis on ka kohti, mis on rohkem mõeldud lastega peredele või rahuliku puhkuse harrastajatele. Samuti võib leida kohti, kus toimub palju rannapidusid, keeb ööelu ja lõbutsevad noored. Seega pole tähtis, millist laadi puhkust te ootate, kuna Hammametis on see igal juhul suurepärane.  

Port el Kantaoui 
Nii nagu Monastiri linna lähedal paikneb Skanesi kuurort, asub ka Sousse’st 10 km kaugusel Port El Kantaoui kuurortala. Kuurort asutati 1979. aastal peaaegu 400 jahti ja paati mahutava tehisliku jahisadama ümber. Nagu ka teistes Tuneesia kuurortides, saab Port El Kantaoui’s veesuuskadega sõita ja paraplaaniga lennata. Ka on siia rajatud golfiväljakud, millel viiakse läbi isegi maailmatasemel võistlusi.  
Vaatamata sellele, et tegu on kaasaegse kuurordiga, on enamik hooneid ehitatud nii, et need oleks kooskõlas Tuneesia traditsioonilise arhitektuuriga. Seetõttu on siin nii kitsaid Araabia tänavaid kui ka võlvialuseid ja palju Vahemere rannikule omaseid valgeid hooneid. Jahisadama ümber paikneb hubane „vanalinn“, kus meeldib aega veeta nii vanematele inimestele kui väikeste lastega peredele. Suured kuurordihotellid asetsevad laiali mööda kogu rannikuala, alates Sousse‘i linnast kuni edasi teisele poole kuurorti.

Jasmine Hammamet
Yasmine Hammamet on jasmiinide linna Hammameti lähedal asuva kuurortala sümboolne nimetus. See on üks Tuneesia uusimaid kuurorte. Siin on palmidega ääristatud promenaad ühenduses kogu riigi ühe pikima liivarannaga. Kaasaegne ja luksuslik kuurort üllatab uute hotellidega, rahvusvahelistele standarditele vastava jahisadamaga, restoranide, kohvikute ja kauplustega. Ja kõik taskukohase hinnaga.
Yasmine Hammametis on suurepärased tingimused kogu perega puhkamiseks - siin on avatud lõbustuspark ja jääareen. Ööelu otsijad leiavad enda jaoks samuti „Tuhande ja ühe öö“ muinasjutte meenutavad restoranid ja baarid.

Моnastir
Sellest vanaaegsest kalurilinnakesest on nüüdseks saanud Tuneesia põhiline turismipealinn, kus on ühendatud linna- ja rannalõbud. Umbes 100 000 elanikuga Monastir suudab pakkuda kõike, mis on Tuneesias parimat - kuldse ranniku suurepärastest hotellidest ajaloolise ja traditsioonilise pärandini. Puunia ja Rooma linna varemetele rajatud Araabia linn oli tähtsaks kaitsebastioniks Bütsantsi impeeriumi laevade vastu. Kaasajani on siin säilinud üks Põhja-Aafrika muljetavaldavamaid forte, siin asuvad islami kunsti muuseum ja laevasadam. Mööda Monastiri sõidab turistirong, mis on üks parimaid viise linnaga tutvumiseks. Samuti võib Monastiris odavalt jalgratast rentida ja spetsiaalsel rajal kartautodega kihutada. Monastir on suurepärane koht traditsiooniliste Tuneesia roogade proovimiseks, linnatänavatel on palju restorane ja kohvikuid, kus pakutakse mereandidest valmistatud toite ja Tuneesia rahvusroogasid. 
Monastir on väga meeldiva kliimaga linn, kus päike, suurepärased rannad ja muinasjutuliselt soe meri sulanduvad üheks kordumatuks puhkusekomplektiks. Ka hotellide kvaliteet on üks Põhja-Aafrika parimaid ja kuurorditeenuste tase üha kasvab. Monastiri kuurortides on spordisaalid, basseinid, laste mängualad ja spaakeskused.

Mahdia
Mahdia on hubane kalurilinnake, millest on kujunenud Vahemere-äärne kuurort. Tuneesia kuurordiahelas on see üks rahulikumaid paradiisinurgakesi, mida turistid on alles avastamas. Siin ootavad kohalikud kaldapealsel merelt päevase kalasaagiga naasvaid laevu. Mahdias on olemas ka vanalinn - medina, linnas on palju Rooma impeeriumi pärandit, linna külastajaid meelitavad kaunid safiirsinise veega rannad. Selles kuurordis on alati tunda rahu, traditsioonide ja ajaloo hingust. Mahdia on olnud sajandeid kuulus dekoratsioonikunsti poolest, mistõttu paistavad linnatänavatel paljud XX sajandi hooned silma kauni välis- ja siseilmega.  
Sukeldumise harrastajate jaoks on see üks parimaid kohti kogu Tuneesias. Mereelustik on Mahdia juures rikas ja külluslik. Pealegi uuris siin Vahemerd kuulus Prantsuse okeanograaf Jacques-Yves Cousteau. Paljud sõidavad siia kalda läheduses lebavate uppunud laevade vrakke vaatama. Samuti võib Mahdias golfi mängida. Siin hellitab haljendavaid golfiväljakuid pidevalt värske merebriis. 

Teeme koostööd erinevate Eesti reisikorraldajatega. Baltic Travel Reisid Oü on Novatours, Tez tours,
Germalo Reisid, Alpiexpress,  lepinguline partner ja kehtivad reisikorraldajate reisitingimused.