Korfu

Otselennud Tallinnast
Reisid KORFULE toimuvad ajavahemikus  15.05 - 09.10.2022
Võimalik on valida nädalast (7p) või kahenädalast (14p) reisipaketti

Lennud toimuvad lennukompaniiga Smartlynx, lend Tallinnast Korfule kestab umbes 3 tundi ja 45 min.
Lendu opereerib SmartLynx Airlines. Pagas 15+5 kg in kohta
Tellides reisi varakult saab vastavalt varajase tellija soodustusele reisi tunduvalt soodsamalt!

Hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil.
Hinnad võivad muutuda vastavalt kohtade täitumisele.

Popi Star 2* hommikusöökidega al 599 EUR
Blue Lagoon Apartments 2*+ ilma söökideta al 599 EUR

Tassos Apartments 2* söökideta al 605 EUR
Angelina Hotel and Apart. 3* hommikusöökidega al 625 EUR
Hellinis 3* hommikusöökidega al 629 EUR
Fiori 3* hommikusöökidega al 639 EUR
Club Maria 2* söökideta al 655 EUR
Potamaki Beach 3* hommikusöökidega al 669 EUR
Victoria Hill 3* hommikusöökidega al 679 EUR
Sirena Beach 3* hommikusöökidega al 679 EUR
Oasis Corfu 3* hommikusöökidega al 685 EUR
Silver Beach 3* h.- ja õhtusöökidega al 699 EUR
Alkionis 3* h.- ja õhtusöökidega al 705 EUR
Ionian Suites by Bruskos 4* söökideta al 729 EUR
Ariti Grand 4* hommikusöökidega al 735 EUR
Pantokrator 3*+ h.- ja õhtusöökidega al 739 EUR
Oasis Corfu 3* h.- ja õhtusöökidega al 739 EUR
Iliada Beach 3* hommikusöökidega al 749 EUR
Potamaki Beach 3* h.- ja õhtusöökidega al 759 EUR
Paleo Art Nouveau 4* hommikusöökidega al 779 EUR
Panorama Sidari 3* ALL al 779 EUR
Ray Hotel Perama 4* hommikusöökidega al 795 EUR
Ariti Grand 4* h.- ja õhtusöökidega al 799 EUR
Michelangelo Resort 4* ALL al 799 EUR
Delfinia 4* h.- ja õhtusöökidega al 809 EUR
Messonghi Beach 3* ALL al 819 EUR
Saint George Palace 4* ALL al 819 EUR
Almyros Beach 5* hommikusöökidega al 839 EUR
Saint George Palace 4* ALL al 839 EUR
Elea Beach 4*+ h.- ja õhtusöökidega al 845 EUR
Kairaba Mythos Palace 5* hommikusöökidega al 849 EUR
Ibiscus Corfu 5* ALL al 859 EUR
Laguna Holiday Resort 4* ALL al 869 EUR
Diamond Holiday Resort 4* ALL al 869 EUR
Acharavi Beach 4* h.- ja õhtusöökidega al 875 EUR
Mareblue Beach Resort 4* ALL al 895 EUR
Mayor Pelekas Monastery 5 h.- ja õhtusöökidega al 939 EUR
Sentido Apollo Palace 5*- ALL al 965 EUR
Rodostamo Hotel and Spa 5* hommikusöökidega al 989 EUR
Grecotel Eva Palace Luxury Beach Resort 5* hommikus. al 1035 EUR
Mayor Capo di Corfu 4*+ h.- ja õhtusöökidega al 1045 EUR
Cook’s Club Corfu 5* ALL al 1089 EUR
The Olivar Suites 5* hommikusöökidega al 1195 EUR
Grecotel Costa Botanica 5*- ALL al 1209 EUR
Kontokali Bay Resort and Spa 5* h.- ja õhtusöökidega al 1269 EUR
Grecotel Lux.ME Daphnila Bay Dassia 4*+ UAL al 1429 EUR
Marbella Collection for Nido Suite Hotel and Villas 5* hommikus. al 1565 EUR


Küsi täpsemat infot ja pakkumist siit info@baltictravel.ee, tel.565 644 28

Hinnad sisaldavad:

- edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile

- reisiesindaja teenuseid

 

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid

Korfu hotellid

Kuurordid: Lõunapoolsed kuurordid Perama, Benitses, Moraitika ja Messonghi on võrdlemisi vaiksed ja rahulikud paigad. Perama ja Benitsese hotellid paiknevad üksteisest suhteliselt eemal piki mereranda. Benitsese külas on väike jahisadam, restoranid ning tavernid. Moraitika ja Messonghi on 2 väikest kuurorti, mis laiuvad 3-4 km ulatuses piki rannikut. Nad on omavahel kokku kasvanud, nii et üleminek ühelt teisele on praktiliselt märkamatu. Siin on olemas klassikalises mõttes kuurordi keskus poodide ja tavernidega, kuid ööelu on suhteliselt vaikne. See piirkond sobib hästi rahulikuks puhkuseks, ka peredele.

Põhjapool asuvad Gouvia, Dassia ja Ipsos on elavamad puhkekeskused, kus ka õhtuti midagi toimub. Aktiivseima ööeluga neist on Gouvia. Sealt edasi põhjapool asuv Barbati on väike ja vaikne mäeküljele ehitatud küla, kus on palju väikseid villasid. See paik sobib hästi neile, kes eelistavad olla omaette ning väldivad suurte hotellide melu. Barbati on ka see koht, kus lapsena veetis mitu aastat kuulus Gerald Durrell. Tema raamatust "Minu pere ja muud loomad" tuntud maasikaroosa maja seisab tänini Barbatis ühel kõrgemal mäenõlval (kahjuks küll mahajäetuna).

Hotellide üldtase: Hotellide üldtase Korful vastab Vahemeremaade keskmisele, kuid Põhjamaade omast on see reeglina madalam. Hotellide kategooriaid tähistatakse Kreekas nii tähtede kui ka tärnidega ja nende omavaheline vastavus on hinnanguliselt selline: de luxe või AA - 5*, A - 4*, B - 3* ja C - 2*. Reaalselt võivad ühe ja sama kategooria tähisega hotellid olla väga erinevad ning selguse mõttes oleme välja toonud nii ametliku kategooria kui ka meiepoolse hinnangu hotelli tasemele. 2* hotellid on tagasihoidlikud väiksed perehotellid, mille sisustus on lihtne ja isegi askeetlik, kuid sellele vaatamata on nad puhtad ja kodused. 4-5* hotelle iseloomustavad parem sisustus ja lai teenuste valik, kuid toad ei ole eriti luksuslikud. Kliimaseadmed hotellides töötavad reeglina juuni keskpaigast kuni septembri keskpaigani. Kliimaseade võib olla ka osalise tööajaga.

Toitlustamine hotellides: 2*-3* hotellides on hommikusöök meie jaoks küllaltki tagasihoidlik. Nn kontinentaalne ehk mandri hommikusöök on traditsiooniliselt saia-kohvi-moosi eine, mille juurde pakutakse juustu-vorsti ja mõnel pool mune ning tomatit-kurki. Alates 4* hotellidest on hommikusöögilaud märksa mitmekesisem. Õhtusöökide toiduvalik on reeglina märksa parem. Kõik joogid hotellis ette tellitud õhtusöökide juurde on lisatasu eest, v.a. hotellid, mille juures on joogid märgitud.
Kööginurgaga apartemendid on söökideta. Apartemendis peab klient ostma nõudepesuvahendi ning samuti oma nõud ise pesema.

Rannad

Nii Gouvia kui Dassia rannad on puhtuse märgiks tähistatud rahvusvahelise sinise lipukesega. Gouvia ja Dassia rannad on kitsad ning liiva-kiviklibusegused. Ka Kontokali rand on liiva-kiviklibusegune ning sobib madala veetaseme tõttu hästi lastele. Saare põhja-ja läänerannikul leidub ka liivarandu. Joonia mere saarte parimaks liivarannaks peetakse Agios Stefanose randa Korfu loodeosas, lääneosas paikneb liivane Glyfada beach. Lamamistoolid ja varjud on randades tasulised, u 3-5 eur päev.

Transport

Korfu linnal on hea bussiühendus ümberkaudsete küladega. Kesksuvisel kõrghooajal käivad bussid Korfu linna ja Gouvia vahet pooletunnise intervalliga, piletihind u 1,10 eur. Saarel on ka hea kaugliinibusside liiklus, kuigi päris igasse väikekülla bussiga ei pääse. Taksot on kõige mugavam tellida hotelli retseptsioonist. Sõidu hinnas tuleks taksojuhiga eelnevalt kokku leppida. Gouviast Korfu linna maksab taksosõit u 15 eur, Gouviast lennujaama u 22 eur. Kõrghooajal võib liiklus olla üsna tihe ning esineda ka ummikuid. Korfu sadamast väljuvad iga päev praamid mandri-Kreekasse, Igumenitsasse. Sõit kestab umbes poolteist tundi. Itaaliasse sõidab laev u 8 tundi, Albaaniasse u 25 min. Suviti saab praamiga ka Paxose ja Antipaxose väikesaartele, mis asuvad Korfust u tunniajalise sõidu kaugusel. Vt: www.ionian-cruises.com.

Restoranid

Korfu linnas ja kuurortides on hulgaliselt erinevaid söögikohti tavernidest rahvusvahelise köögiga restoranideni. Nagu arhitektuuris nii ka Korfu köögis on tunda Veneetsia mõjutusi. 4 Korfu tuntuimat rooga on Sofrito- viilutatud vasikaliha, mis on valmistatud äädika, küüslaugu ja peterselliga maitsestatult; Bourdeto- piprane kalahautis; Bianco – küüslaugune kalahautis; Pastitsada- pastaroog lihaga.

Ööelu

Õhtuseks ajaviitmiseks leiab nii Korfu linnas kui ka ümberkaudsetes kuurortides mitmeid mõnusaid baare ja klubisid. Korfu linna keskväljakul paikneva Listoni hoone võlvitud terrassil asuvad saare luksuslikumad kohvikud ja restoranid. Listoni populaarsemateks kohvikuteks on Capri, Liston, Europa, Aegli, kus peale õhtusööki ja väikest jalutuskäiku istuda armastatakse. Linna vana ja uue sadama piirkonnas ning Korfu linna ja Gouvia vahelise tee ääres paiknevad mitmed diskoteegid. Korfu linnast mõne km kaugusel hotellis Corfu Holiday Palace asub kasiino

Antud pakkumised on reisikorraldajate Aurinko, Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours ja Travel Dreams reisidega. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.