Korfu

Otselennud Tallinnast
Reisid KORFULE toimuvad ajavahemikus  31.08-12.10.2021
Võimalik on valida nädalast (7p) või kahenädalast (14p) reisipaketti

Lennud toimuvad lennukompaniiga Smartlynx, lend Tallinnast Korfule kestab umbes 3 tundi ja 45 min.
Tellides reisi varakult saab vastavalt varajase tellija soodustusele reisi tunduvalt soodsamalt!

Sooduspakkumise hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil.
Erinevatel kuupäevadel on hinnad erinevad

Island Beach Resort Complex 3*- (South East) söö, hind al. 359.-
Popi Star 2* (North East) hommikusöögiga, hind al. 365.-
Angelina Hotel & Apartments 2*+ (North East) hommikusöökidega, hind al. 375.-
Gouvia 2* (North East) hommikusöökidega, hind al. 399.-
Corfu Senses 3*- (North East) hommikusöökidega, hind al. 405.-
Paleo Art Nouveau 4*- (West) hommikusöögiga, hind al. 555.-
Corfu Village Bungalows 4*- (South East) hommikusöögiga, hind al. 485.-
Aquis Sandy Beach Resort 3* (South East) kõik hinnas, hind al. 605.-
Corfu Holiday Palace 5*- (Korfu linn) hommiku-ja õhtusöökidega, hind al. 615.-
Sunshine Corfu Hotel & Spa 4* (North East) kõik hinnas, hind al. 619.-
Mareblue Beach Resort 4* (North East) kõik hinnas, hind al. 679.-
Marbella Corfu 5* hommiku- ja õhtusöökidega, hind al. 695.-
Mayor Pelekas Monastery 5* (West) hommiku-ja õhtusöökidega, hind al. 699.-

Valikus veel palju erinevaid 2*, 3* 4* 5* hotelle
Küsi täpsemat infot ja pakkumist siit info@baltictravel.ee, tel.565 644 28

Hinnad sisaldavad:

- edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile

- reisiesindaja teenuseid

 

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid

Korfu hotellid

Kuurordid: Lõunapoolsed kuurordid Perama, Benitses, Moraitika ja Messonghi on võrdlemisi vaiksed ja rahulikud paigad. Perama ja Benitsese hotellid paiknevad üksteisest suhteliselt eemal piki mereranda. Benitsese külas on väike jahisadam, restoranid ning tavernid. Moraitika ja Messonghi on 2 väikest kuurorti, mis laiuvad 3-4 km ulatuses piki rannikut. Nad on omavahel kokku kasvanud, nii et üleminek ühelt teisele on praktiliselt märkamatu. Siin on olemas klassikalises mõttes kuurordi keskus poodide ja tavernidega, kuid ööelu on suhteliselt vaikne. See piirkond sobib hästi rahulikuks puhkuseks, ka peredele.

Põhjapool asuvad Gouvia, Dassia ja Ipsos on elavamad puhkekeskused, kus ka õhtuti midagi toimub. Aktiivseima ööeluga neist on Gouvia. Sealt edasi põhjapool asuv Barbati on väike ja vaikne mäeküljele ehitatud küla, kus on palju väikseid villasid. See paik sobib hästi neile, kes eelistavad olla omaette ning väldivad suurte hotellide melu. Barbati on ka see koht, kus lapsena veetis mitu aastat kuulus Gerald Durrell. Tema raamatust "Minu pere ja muud loomad" tuntud maasikaroosa maja seisab tänini Barbatis ühel kõrgemal mäenõlval (kahjuks küll mahajäetuna).

Hotellide üldtase: Hotellide üldtase Korful vastab Vahemeremaade keskmisele, kuid Põhjamaade omast on see reeglina madalam. Hotellide kategooriaid tähistatakse Kreekas nii tähtede kui ka tärnidega ja nende omavaheline vastavus on hinnanguliselt selline: de luxe või AA - 5*, A - 4*, B - 3* ja C - 2*. Reaalselt võivad ühe ja sama kategooria tähisega hotellid olla väga erinevad ning selguse mõttes oleme välja toonud nii ametliku kategooria kui ka meiepoolse hinnangu hotelli tasemele. 2* hotellid on tagasihoidlikud väiksed perehotellid, mille sisustus on lihtne ja isegi askeetlik, kuid sellele vaatamata on nad puhtad ja kodused. 4-5* hotelle iseloomustavad parem sisustus ja lai teenuste valik, kuid toad ei ole eriti luksuslikud. Kliimaseadmed hotellides töötavad reeglina juuni keskpaigast kuni septembri keskpaigani. Kliimaseade võib olla ka osalise tööajaga.

Toitlustamine hotellides: 2*-3* hotellides on hommikusöök meie jaoks küllaltki tagasihoidlik. Nn kontinentaalne ehk mandri hommikusöök on traditsiooniliselt saia-kohvi-moosi eine, mille juurde pakutakse juustu-vorsti ja mõnel pool mune ning tomatit-kurki. Alates 4* hotellidest on hommikusöögilaud märksa mitmekesisem. Õhtusöökide toiduvalik on reeglina märksa parem. Kõik joogid hotellis ette tellitud õhtusöökide juurde on lisatasu eest, v.a. hotellid, mille juures on joogid märgitud.
Kööginurgaga apartemendid on söökideta. Apartemendis peab klient ostma nõudepesuvahendi ning samuti oma nõud ise pesema.

Rannad

Nii Gouvia kui Dassia rannad on puhtuse märgiks tähistatud rahvusvahelise sinise lipukesega. Gouvia ja Dassia rannad on kitsad ning liiva-kiviklibusegused. Ka Kontokali rand on liiva-kiviklibusegune ning sobib madala veetaseme tõttu hästi lastele. Saare põhja-ja läänerannikul leidub ka liivarandu. Joonia mere saarte parimaks liivarannaks peetakse Agios Stefanose randa Korfu loodeosas, lääneosas paikneb liivane Glyfada beach. Lamamistoolid ja varjud on randades tasulised, u 3-5 eur päev.

Transport

Korfu linnal on hea bussiühendus ümberkaudsete küladega. Kesksuvisel kõrghooajal käivad bussid Korfu linna ja Gouvia vahet pooletunnise intervalliga, piletihind u 1,10 eur. Saarel on ka hea kaugliinibusside liiklus, kuigi päris igasse väikekülla bussiga ei pääse. Taksot on kõige mugavam tellida hotelli retseptsioonist. Sõidu hinnas tuleks taksojuhiga eelnevalt kokku leppida. Gouviast Korfu linna maksab taksosõit u 15 eur, Gouviast lennujaama u 22 eur. Kõrghooajal võib liiklus olla üsna tihe ning esineda ka ummikuid. Korfu sadamast väljuvad iga päev praamid mandri-Kreekasse, Igumenitsasse. Sõit kestab umbes poolteist tundi. Itaaliasse sõidab laev u 8 tundi, Albaaniasse u 25 min. Suviti saab praamiga ka Paxose ja Antipaxose väikesaartele, mis asuvad Korfust u tunniajalise sõidu kaugusel. Vt: www.ionian-cruises.com.

Restoranid

Korfu linnas ja kuurortides on hulgaliselt erinevaid söögikohti tavernidest rahvusvahelise köögiga restoranideni. Nagu arhitektuuris nii ka Korfu köögis on tunda Veneetsia mõjutusi. 4 Korfu tuntuimat rooga on Sofrito- viilutatud vasikaliha, mis on valmistatud äädika, küüslaugu ja peterselliga maitsestatult; Bourdeto- piprane kalahautis; Bianco – küüslaugune kalahautis; Pastitsada- pastaroog lihaga.

Ööelu

Õhtuseks ajaviitmiseks leiab nii Korfu linnas kui ka ümberkaudsetes kuurortides mitmeid mõnusaid baare ja klubisid. Korfu linna keskväljakul paikneva Listoni hoone võlvitud terrassil asuvad saare luksuslikumad kohvikud ja restoranid. Listoni populaarsemateks kohvikuteks on Capri, Liston, Europa, Aegli, kus peale õhtusööki ja väikest jalutuskäiku istuda armastatakse. Linna vana ja uue sadama piirkonnas ning Korfu linna ja Gouvia vahelise tee ääres paiknevad mitmed diskoteegid. Korfu linnast mõne km kaugusel hotellis Corfu Holiday Palace asub kasiino

Antud pakkumised on reisikorraldajate Aurinko, Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours ja Travel Dreams reisidega. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.