Montenegro-Horvaatia
Lennud Balkanimaadesse toimuvad otselendudega Tallinnast Tivati lennujaama Montenegros. Sealt edasi suunduvad transfeerid vastavalt ostetud reisipakettidele, kas Montenegro või Horvaatia kuurordite suunal.

Otsereisid Tallinnast toimuvad: 29.05 -26.06 ja 14.08 -04.09.2020

Sihtkoha eelised: kaunid liivarannad, maaliline Budva vanalinn, elav ööelu, rahulik Becici,keskaegsed

linnad, kirikud ja kloostrid, kõrged mäed, soodne hinnatase, lastele aquapark Budva ja Mediteran hotelli
veepark.


Sooduspakkumise hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil
Kõik hinnad olenevad konkreetsest väljumisest ja on kuupäeviti erinevad.

MONTENEGRO
Hind alates 319 €/ reisijale kaheses toas.

Kuupäeviti on hinnad erinevad.
Adrovic Apartments 3*, söökideta al. 319.-
Vila Mirenza 3*, hommikusöökidega al. 379.-
Lusso Mare 4*, hommikusöökidega al. 399.-
Podostrog 3*, hommikusöökidega al. 415.-
Dolce Vita 3*, hommikusöökidega al. 439.-
W Grand 3*, hommikusöökidega al. 465.-
Admiral 4*, hommikusöökidega al. 679.-
Dubrava 3*, hommiku- ja õhtusöökidega al. 499.-
Mogren 3*, hommikusöökidega al. 515.-
Slovenska Plaza Hotel Complex  4*, hommikus. al. 725.-
Adria 4*, hommikusöökidega al. 525.-
Harmony 4*, hommikusöökidega al. 525.-
Palma 4*, hommikusöökidega al. 535.-

HORVAATIA, DUBROVNIK (Cavtat ja Mlini)

Hinnad väljumistel alates:
29.05-05.06.2020 al 695 €
05.06-12.06.2020 al 649 €
12.06-19.06.2020 al 679 €
19.06-26.06.2020 al 725 €
26.06-03.07.2020 al 725 €

14.08-21.08.2020 al 759 €
21.08-28.08.2020 al 739 €
28.08-04.09.2020 al 699 €
04.09-11.09.2020 al 669 €
     
Adriatic 2* hommikusöök al 735 €
VIS 3* hommikusöök al 849 €
Komodor 3* hommikusöök al 715 €
Astarea 3* hommikusöök al 825 €
Cavtat 3* hommikusöök al 855 €
Remisens Hotel Albatros 4* hommiku- ja õhtusöök al 1159€
Valamar Lacroma Dubrovnik 4* hommikusöök al 989 €
Ariston 5* hommikusöök al 1085 €
Valamar Club Dubrovnik 3* kõik hinnas "Light" al 1029 €
Lero 4* hommikusöök al 999 €
Valamar Collection Dubrovnik President 5* hommikusöök al 1265 €
Sheraton Dubrovnik Riviera 5* hommikusöök al 1259 €

... ja valikus veel palju teisi hotelle.

Küsi täpsemat infot ja pakkumist info@baltictravel.ee, tel.565 644 28

Hinnad sisaldavad:

- edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile

- reisiesindaja teenuseid

 

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid


KUURORTID

Tivat
Tivat asub Kotori lahe südames. See on kõige noorem linn Boka regioonis, mis köidab turiste meelelahutuse rohkusega. Kuivõrd siia ulatub lennujaama ja jahiomanike meelispaiga Porto Montenegro melu, köidab kuurort suvehooajal tõesti paljusid puhkajaid. Tähelepanuväärsemad kohalike turismiobjektide hulgas on lillede saar Ostrvo Cvijeća, autentne puuküla Gornja Lastvos, Püha Nikolause saar ja kuulus rand Plavi Horizonti. Kuurordis toimuvad olulised ja populaarsed kultuurisündmused, näiteks Bokeljska olümpiaad ja suvefestival Letnje Feste.

Tivati suurepärane geograafiline asukoht lubab nautida peaaegu kõige rohkem päikeselisi päevi kõigist regiooni kuurortidest – siin kestab suvi 240 päeva aastas, aga päike paistab täpselt pool aastat. Talvehooaeg on samuti pehme ja suhteliselt soe. Lahe juures laiub 17 randa, mille üldpind on ligi 31 km2. Kolm nendest – Plavi Horizonti, Almara, Kalardovo – on puhtuse ja korra eest hinnatud sinise lipuga. Rannikul on küllalt baare, restorane, lohesurfivarustuse, purjelaudade, süstade laenutuspunkte ning koole ja samuti laste mänguväljakuid. Kõige populaarsemate randade juurde, nagu näiteks Montenegro parimaks peetav Plavi Horizonti, on puhkajatele paigaldatud dušid. Selle kuurordi rannikul leiavad omale tegevust veealuse kalastamise armastajad ja saladuslike koobaste uurijad. Neil, kellele meeldivad ööelu ja peod, soovitame sõita Tivati keskusesse. Kohvikud ja baarid ei ületa ehk Ibiza pubisid, kuid kohti, kus hommikuni lõbutseda, on seal küll. Lõbusate pidude armastajaid meelitavad ka lähedalasuvad kuurordid Donja Lastva, Krasici ja Seljanovo.

Bečići
Väikese Bečići kuurordi uhkuseks on suurepärane rand Aadria mere rannikul. Huvitava faktina kuulutati see 3 km pikkune liivarand 70 aastat tagasi parimaks rannaks Euroopas. Hiljem ei ole õnnestunud ühtegi ametlikku auhinda välja teenida, aga ka ilma nendeta armastavad Bečićit nii tavalised turistid kui maailmatasemel tähed, näiteks Madonna ja Angelina Jolie. Kuurordis ja isegi laial rannaalal asub palju suurepäraseid külalismaju, seal on arenenud infrastruktuur, veelõbustused, baarid, kohvikud, suveniiripoed ja muud mugavused. Väga rahulikule puhkusele siin loota ei saa, kuid ka aktiivse puhkuse armastajate jaoks ei ole Bečići parim valik. See väike ja õdus kuurort rahuldab kõige paremini nende puhkajate ootusi, kellele meeldib päikest võtta ja läbipaistvas vees ujuda. Üldse mitte kaugel, kõigest mõne kilomeetri kaugusel, pakub puhkajatele rohkem meelelahutust Montenegro uhkus Budva, kuhu Bečićist võib kiiresti jõuda jalgsi. See ajalooline linn kujutab veneetslaste pärandit XV sajandist ning seda on mõnikord nimetatud väikeseks Dubrovnikuks, sest seal on samuti kindlus, mida peetakse linnaks linnas. Bečići randadel puhkavad külastajad saavad Budvasse sõita kauplusi külastama või tormilist ööelu nautima.

Budva
Budva meelitab turiste kahel põhjusel – autentne vanalinn ja tormiline ööelu, kus valitseb rütmikas tantsumuusika. Muide, isegi rannad on Budvas vähemalt kord aastas festivalikülastajate poolt hõivatud, sellepärast ei tasu sellest kuurordist rahu otsida. Seda linna armastavad ka rikkad turistid Venemaalt ja Ukrainast, seetõttu võib siin näha väga kalleid autosid ja veel rohkem mugavaid jahte. Viimased on ankrus ajaloolise vanalinna lähedal asuval neemel. Budva vanalinn – justkui linn linnas, meenutab kuulsat Dubrovnikut Horvaatias. Kuigi 1979. aastal sai ta maavärinas tugevasti kannatada, taastas kohalik elanikkond selle väga täpselt, avaldades austust Veneetsia pärandile renessansile. Kitsad kõrvaltänavad, neli kirikut, linnamuuseum, restoranid, baarid ja suveniiripoed meelitavad siin puhkajaid kauemaks kui üheks tunniks. Rahulikuks puhkuseks ja päikesevannideks mererannikul võib siin valida ühe 17 rannast Budvas, nelja neist (Queen of Montenegro, Sveti Toma, Time Out Beach, S&I Beach) on hinnatud sinise lipuga. Igal pool ei ole rannik kaetud kuldse liivaga, kuid pikali võib heita ka hallile, natuke kivisele pinnale. Kui tahate rohkem mugavust, võib rentida lamamistoole ja päikesevarjusid. Kõige parem ja suurem Budva rand on Jaz, mis asub vanalinnast umbes mõne kilomeetri kaugusel. Kuurordi rannajoon ulatub 21 kilomeetrini. Muusika ja rütm kõlavad seal nii päeval kui õhtuhämaruses. Kuurordi peatänaval on suur hulk baare ja restorane avatud üheni öösel, aga osad neist avavad alles siis uksed külastajatele.

Ulcinj
Montenegro kõige lõunapoolsemas osas asuv Ulcinj kujutab endast unikaalset kuurorti, mis nõretab Ida vaimust. Kaks kolmandikku elanikest on moslemid (suurem osa neist albaanlased), ning suvel on randades palju elanikke Albaaniast ja Kosovost. Populaarsuse põhjuseks on see, et nende maade religioon ja kultuur on sarnased, kuid puhkusekohtade infrastruktuur on Montenegros palju paremini arenenud kui naaberriigis Albaanias. Ulcinjis on palju Idamaa sümboleid: mošeed elegantsete minarettidega, mürarikkad turud, kebabimüüjad kogu linnas ja Mala Plaža ranna juures.     
Natuke eemal merest ja vanalinnast on Ulcinjis mõned suured turud. Eriti soovitav on külastada just värskete toiduainetega kauplemise kohta, riiete ja erinevate pisiasjadega kauplev ala on vähem huvitav. Kõige rohkem kiidetakse selles kuurordis neid kohvikuid ja restorane, kus pakutakse mitte ainult kohalikke juurvilju, aga ka mereande, ja mõned kohvikud, näiteks Antigona ja Teuta, võivad külalistele pakkuda ka neist avanevat imelist vaadet.
Ulcinji unikaalne arhitektuur on imeilus, kuid kuurordi tõeliseks täheks kujunevad rannad, mille üldpikkus ulatub 18 kilomeetrini. Linnas endas on rand Mala Plaža, aga kõige rohkem inimesi meelitab Velika Plaža rand, mida on hinnatud 6 sinise lipuga. Velika Plaža rand laiub 13 kilomeetril ja selle laius on 60 m. Üheaegselt võib siia mahtuda 150 000 inimest. Rannad ei paista silma üksnes peenikese liiva, aga ka suurepärase kalda poolest, sellepärast võivad siin ilma suure riskita ujuda ka lapsed. Selles kuurordis on naiste rand, tuntud naturaalsetest allikatest pärit tervistava toimega vee poolest. Meestele on sellesse randa minemine rangelt keelatud. Rannas on palju veelõbustusi, varustuse laenutuspunkte ja sukeldumiskeskusi. Just Ulcinji rannikul on vesi kõige läbipaistvam Montenegros. Kui tahate ümbruskonnaga tutvuda, pakume võimalust istuda autosse ja siirduda läbipaistva veega Šasi järve ja Buna jõe suudme juurde. Jõe teisel kaldal ja meresuudme juures väikesest saarest teisel pool on juba Albaania.

Sutomore
Üks kõige ilusamaid ja unikaalsemaid randu mitte ainult Bara regioonis, aga ka kogu Montenegros asub väikeses Sutomore linnas. Siinsed liivarannad paistavad silma oma mikrokliima poolest – üle viie kilomeetri pikkuseid randu ümbritseb massiivne männimets, lubades nautida tuulevarju ja rahu. Kohalikud hindavad siinset rannaliiva selle raviomaduste poolest – arvatakse, et see võib ravida isegi reumat. Kogu rannikut kutsutakse tihti kuldseks mitte ainult imelise liiva, vaid ka puhkajatele pakutavate teenuste tõttu nagu mitmed kohvikud ja restoranid. Kuurordi peamine rand on juba 2010. aastast hinnatud sinise lipuga. Randades võib rentida lamamistoole, skuutreid, katamaraane, veebanaane ja sukeldumisvarustust. Rohke meelelahutuse tõttu armastavad Sutomoret pered nii väikeste kui teismeliste lastega. Suvel meelitab see regioon montenegrolasi nii pealinnast kui ka riigi kaugematest nurkadest, sest siia on mugav sõita rongiga. Head transpordiühendused on Sutomore suureks eeliseks. Kuurort asub peaaegu riigi ranniku keskel, sellepärast võib siit igale poole jõuda kõigest mõne tunniga ning Shkodëri järve rahvusparki on vähem kui pool tundi bussiga.

Petrovac
Mõnus väiksem linn, kuhu isegi roomlased omale puhkamiseks villasid ehitasid, meelitab nüüd puhkama peresid. Imelised vaated rannikule, mida ümbritsevad vanad männid ja palmid, lubavad nautida rahu. Siin on turvalised rannad, puudub lärmakas ööelu ja hinnad on taskukohased. Linnal on ka ajalooline pärand. Kõige muljetavaldavam ehitis linnas on veneetslaste poolt XVI sajandil ehitatud fort, mis eraldab peamist randa Aadria merest. Siiski ei ole juulis ja augustis, kui sinna koguneb palju turiste, mere äärde pääsemine sugugi kerge. Õnneks laiuvad lõuna pool veel kaks randa, kuhu ei ole raske jalgsi kohale jõuda. Neist lähemal laiub küpresside ja värviliste oleandritega ümbritsetud Lučice. Meres on tähistatud koht turvaliseks ujumiseks ka kõige väiksematele puhkajatele, sellepärast armastavad pered seda randa väga. Veel kaugemal asub Buljarica rand pikkusega 2,4 km. See on peaaegu metsik loodusenurk ning seetõttu põikavad siia kõige sagedamini sisse need puhkajad, kes otsivad rahu. Petrovaci keskusest on Buljaricasse jalgsi 30 minutit, sellepärast on see lastele pisut kauge. Nende jaoks, kes on jalutuskäikudest tüdinud, pakume võimalust istuda kanuusse ja tutvuda kalda lähedal asuva kahe väikese kaljusaarega. Neist ühe tippu kaunistab XVI sajandil ehitatud väike kirik. Marsruut nende saarte juurde läheb üle Montenegro esimese veealuse rahvuspargi.

Dubrovnik
Dubrovnik – mitte ainult kaunis linn, vaid ka suurepärane kuurort ajaloolise ja arhitektuurse vanalinnaga. Dubrovniku eeslinnas asuvad suurepärased kuurordid – Lapadi ja Babin Kuk.

Kuurort Babin Kuk asub Lapadi poolsaarel, 4 km kaugusel Dubrovniku kesklinnast. Seal asuvad mitmesugused erinevat tüüpi hotellid ning linna üks rohelisemaid kohti, kus laiuvad mitmed promenaadid jalakäijatele. See kuurort on suurepärane valik lastega peredele ja eakatele reisijatele, kes peavad oluliseks heade supelrandade olemasolu. Pikk Babin Kuki supelrand kannab Kopakabani nime. Seal on kõik, mis vajalik heaks puhkuseks sooja päikese ja merega. Kopakabanist leiate suurepärased kohvikud, restoranid, baarid ja jäätisekohvikud. Veespordi harrastamiseks on siin suur valik – alates veesuuskadest kuni purjespordini. Kopakabani supelranna madal vesi sobib suurepäraselt lastele, neile on avatud ka lõbustuspark. Eakatele või erivajadustega inimestele on loodud kõik tingimused mere ja supelranna nautimiseks.

Antud pakkumised on reisikorraldajate  Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours  reisidega. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.