Horvaatia


Piltilus loodus ja kristallselge merevesi.

Võimalik on valida nädalast (7p) või kahenädalast (14p) reisipaketti.

Otselennud Tallinnast Horvaatiasse. Kuurortid Porec, Pula, Umag, Rovinj
Reisperiood: 17.05. - 14.06. ja 21.08.-11.09.2018

Lennud toimuvad lennukompaniiga Smartlynx.
Lennud  mardruudil Tallinn-Vilnius-Rijeka-Vilnius-Tallinn. Lend kestab umbes 5 tundi ja 30 minutit.
Toitlustus pardal lisatasu eest pardamenüü alusel.
Lubatud pagasimäär on 15 äraantavat pagasit ja 5 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 56/45/25 cm

Sooduspakkumise hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil.
Hinnad on antud alates soodsaimast ja  erinevatel väljumistel on hind erinev!

Pula

Splendid Golden Rocks 3*  1 magam. Apart , söögita al 459.-/ h.-ja õhtusöögiga 597.- Müügihitt 2016!
Park Plaza Verudela Resort 4* stuudio söögita al 509.- / h.-ja õhtusöögiga 683.- Peredele. Müügihitt 2016!
Holiday 3* h.-ja õhtusöögiga al 649.-
Park Plaza Arena 4* h.-ja õhtusöögiga al 749.- Müügihitt 2016!

Porec

Lanterna 2* söögita,1 mag-toaga apartment al 389.-
Laguna Bellevue, Plava Laguna 3*+ stuudio söökideta al 409.-
Delfin 2* Hommiku.-ja õhtusöögiga al. 459.- Müügihitt 2016!
Laguna Gran Vista, Zelena Laguna 3* merepoolne tuba hommiku- ja õhtusöökidega al 549.- Müügihitt 2016!
Laguna Molindrio 4* h.-ja õhtusöögiga al.599.- Müügihitt 2016!
Laguna Parentium, Zelena Laguna 4* hommiku- ja õhtusöökidega al 699.-
Valamar Diamant, Brulo 4* classic tuba hommiku- ja õhtusöökidega al 729.-
Valamar Club Tamaris, Lanterna poolsaar 4* hommiku-,lõuna- ja õhtusöökidega al 799.-

Umag

Polynesia, Katoro 2* stuudio söökideta al 389.-
Sol Katoro 3*+ 1 mag-toaga apartment al 479.-
Village Sol Garden Istra 4*
h.-ja õhtusöögiga 640.- Peredele, veepargiga!
Sol Umag Residence 4* standardtuba hommikusöökidega al 649.-
Sol Garden Istra, Katoro 4* classic tuba h.- ja õhtusöökidega al 679.- Lastega peredele!
Melia Coral, Katoro 5* classic tuba hommikusöökidega al 829.-

Rovinj

Eden 4* standardtuba hommikusöökidega al 749.-
Istra Hotel Rovinj 4* superiortuba hommikusöökidega al 749.-
 

Valikus palju erinevaid 2*, 3* 4* 5* hotelle


Küsi täpsemat infot ja pakkumist siit info@baltictravel.ee, tel.

 

Hinnad sisaldavad:
- edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile

- reisiesindaja teenuseid

 

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid

 

Viisa
Eesti, vene ning halli passi omanikele (elamis- ja tööloaga Eestis) viisat ei ole vaja. Teiste riikide kodanikud peavad täpsustama informatsiooni viisa vajalikkusest enne reisi tellimist.

Horvaatia kuurortid

Poreč on ligi 17 000 elanikuga ja 2000 aasta pikkuse ajalooga linn, mille lähistel paiknev kuurort on suvekuudel üks populaarsemaid Horvaatias. Siinsetele rannikualadel laiuvad heatasemelised puhkekeskused, neist suurim on Zelena Laguna.

Poreči kompaktne vanalinn pakub oma varjulistel tänavatel suurepärase võimaluse sooritada sisseoste lugematutes väikestes poodides ja butiikides, lõunatada ja lihtsalt nautida kunagise Rooma linna peatänava - Decumanuse - vilgast elu. Õhtuti toimub romantilise vanalinna tänavakohvikutes arvukalt nauditavaid kontserte jm üritusi. Poreči vaieldamatult kuulsaim vaatamisväärsus on 6.saj. pärit Euphrasiuse basiilika, mis on kantud ka UNESCO maailmapärandite nimekirja. Külastada soovitame veel piiskopipaleed, kus on väljapanek antiikskulptuuridest, religioossetest maalidest ja palju muud huvitavat. Samuti tasub käia Marafori väljakul, kus kunagi asus rooma foorum. 

PULA on Istra poolsaare suurim linn ja administratiivkeskus. Tegelikult kuulub Pula kogu Horvaatia suurimate linnade hulka, kuid vaatamata sellel on säilitanud sõbraliku väikelinna atmosfääri.
Antiikajal Polensiumi nime kandnud Pulas on tänini säilinud hulgaliselt Rooma arhitektuurimälestisi.  Linna suurimaks ja imposantseimaks vaatamisväärsuseks peetakse 1.saj. rajatud Rooma amfiteatrit, mis oma hiilgeaegadel mahutas ligi 20 000 pealtvaatajat. Hästisäilinud teatrihoone ilmestab kogu linnapilti. Siin leiab aset iga-aastane Pula filmifestival ning  suviti toimub siin nii kaasaegse kui ka klassikalise muusika kontserte ja festivale.  
Pula on tuntuimad rannad paiknevad Verudela poolsaarel, rahvarohke on ka Hawaii Beach. Neile, kes soovivad rahulikumat omaette olemist, sobib kindlasti 10 km linnast eemale jääv Rt Kamenjak. Sellel asustamata neemel saab nautida imelist loodust, näha metsikuid orhideesid, viljapuid, mitmesuguseid ravimtaimi. Ligi 30km pikkusel rannaribal leidub ujumiseks ja päevitamiseks arvukalt lahesoppe, kus saab nautida lummavaid vaateid Cresi saarele ja Velebiti rohelistele nõlvadele.

UMAG on ajalooliselt mainitud juba 7.saj. Kummalisel kombel anti aga linna staatus ( grad ) talle alles 1997.a. Ammustel aegadel nimetati Umagi „väravaks Euroopasse" ja tänu soodsale geograafilisele asukohale rajasid siia oma suveresidentsi ka mitmed Rooma ülikud.
Tänapäeval elab siin üle 7000 elaniku ja tegemist on Horvaatia ilmselt kõige rahvusrohekma linnaga - peale etniliste horvaatide elavad siin veel itaallased, serblased, sloveenid, bosnialased ja albaanlased. Umag asub 40 km kaugusel Triestest, 150 km kaugusel Ljubljanast ja Veneetsiast lahtutab teda vaid 50 meremiili - seega on siit mugav avastama minna ka Horvaatia naaberriike.
Umag on väiksem kui naaberkuurort Poreč, kuid ka siin on kaunis rannapromenaad ning kohvikute ja restoranidega pisike vanalinn.
Umagis on mitmed heatasemelised hotellid, mis sobivad hästi lastega peredele. Sol Garden Istra hotellis on ka korralik veepark. 2015. a avatud Istralandia veepark jääb siit vaid 15 km kaugusele.
Umagis on ka heatasemeline Melia Coral hotell, mis on mõeldud ainult täiskasvanutele.
 

ROVINJ -itaaliapäraselt Rovigno- on rannapiirkonna vaieldamatu pärl. Rovinj, kui Istra poolsaare võluvaim linnake.Kuigi suvekuudel üle rahvastatud, on see linn säilitanud tõelise vahemerehõngulise sadamalinna ilme. Nii nagu sadu aastaid tagasi, lähevad igal varahommikul kalapaadid merele ja naasevad saadetuna kajakate läbilõikavast kisast värskete mereandidega. Kalaõnne paluvad kohalikud St Euphemia katedraalis, mille võimas 60 m kõrgune kellatorn paistab juba kaugele merele.
Lastele on tõmbenumbriks akvaarium, kus võib näha head kollektsiooni Aadria mere faunast ja floorast. Linnakeskusest u 2 km kaugusel on mini-Horvaatia teemapark, kus miniatuurses vormis on kujutatud kuulsamaid ehitisi, monumente ja linnu. Samas paikneb ka väike loomaaed. Kui linnamelust on küll saanud, siis soovitame jalutada piki veepiiri keskusest välja, lõuna suunas. U 1,5 km pärast jõuate kaunisse lõõgastavasse 19.sajandil rajatud Zlatni Rt parki, kus saab küpresside ja mändide varju mõnuleda.

Antud pakkumised on reisikorraldajate Aurinko, Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours ja Travel Dreams reisidega. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.