SitsiiliaLa Dolce Vita !

Otselennud Tallinnast lennukompaniiga Smartlynx

Võimalik on valida nädalast (7p) või kahenädalast (14p) reisipaketti

Reisid toimuvad ajavahemikus 01.09-13.10.2017
Tellides reisi varakult saab vastavalt varajase tellija soodustusele reisi tunduvalt soodsamalt!


Sooduspakkumise hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil.

Hinnad alates 429.-
Neptun, apart. * stuudio, söögita hind al 429.-
Historico Apartements 2*+ stuudio, söögita hind al 439.-
San Vincenzo 3*+ hommikusöögiga 605.-
Santa Lucia Le Sabbie D'Oro 4*hommiku- ja õhtusöögiga 659.-
Villaggio Alkantara 2*
(Taormina) söökideta, hind al. 499.-
Da Peppe 3*
(Taormina) hommikusöökidega, hind al. 549.-
San Pietro 3*
(Taormina) hommikusöökidega, hind al. 685.-
Santa Lucia Le Sabbie D'Oro 3*+
(Cefalu) hommiku- ja õhtusöökidega, hind al. 609.-
Dolcestate 4*
(Cefalu) hommikusöökidega, hind al. 639.-
Baia Degli Dei 3*-
(Taormina) hommiku- ja õhtusöökidega, hind al. 659.-
Hellenia Yachting 4*
(Taormina) hommikusöökidega, hind al. 819.-
Grand Hotel Atlantis Bay 5*
(Taormina) hommikusöökidega, hind al. 1165.-

Valikus palju erinevaid 2*, 3* 4* 5* hotelle.

Kuurordid - Taormina, Giardini Naxos,Letojanni, Siracusa, Catania jne.
Küsi täpsemat infot  konkreetse väljumise kohta meie reisikonsultandilt tel. 565 644 28 või info@baltictravel.ee

Taormina on stiilne Itaalia kuurortlinn, kus nauditakse lõõgastavat rannapuhkust, osturetki ning maitsemeeli hellitavaid roogi.
Võluv ja šikk Taormina keskaegne linn oma arvukate parkide ja haljasaladega on varakevadest hilissügiseni täis lilleõisi. Imearmsate vanalinna hoonete sepistatud rõdusid kaunistavad pelargoonikuhilad ja pisikesed sidrunipuud. Ka Taormina hotellid sulanduvad linna traditsioonilisse arhitektuuri. Taormina maastiku lahutamatuks osaks on loomulikult taamal kõrguv Etna!
Päikeseloojangu saabudes on Itaalia kombe kohaselt tavaks end kenasti riidesse panna ning õhtusele jalutuskäigule minna. Siinne jalakäijate tänav on palistatud moodsate kaupluste, mõnusate tänavakohvikute ja -restoranidega. Taormina restoranid on tuntud oma hea köögi, eriti just laia valiku värskete kalaroogade poolest. Hõrkude roogade juurde kuulub ka Sitsiilia vein, mis veinisõprade hulgas on viimasel ajal aina kuulsust  juurde kogunud.

Naxose elu on koondunud pisikeste kaupluste ja restoranidega palistatud rannatänavale.Cefalùs tuksub Sitsiilia süda - elu kulgeb siin kiirustamata omas rütmis. Letojanni romantilise rannapromenaadi ääres leidub mitmeid heatasemelisi kalarestorane, mis lausa kutsuvad sisse astuma.

Naxos. Naxose suureks plussiks on laugelt sügavaks minev merepõhi, mis sobib hästi väikeste lastega peredele. Lisaks sellele püsib siinsetes varjulistes lahesoppides merevesi soe veel hilissügiselgi. Läbipaistva veega Naxose lahes on mida vaadata- sukeldumishuvilised saavad nautida veealuseid vaatamisväärsusi, paadiga võib sõita näiteks Grotta Azzurrasse ehk helesinisesse merekoopasse. Naxose rannatänaval saab proovida hõrgutavaid mereande. 
Naxose lähiümbruse lopsakas loodus ja vaheldusrikas maastik sobivad hästi jalgsimatkadeks. Jalutusretke sihtpunktiks võib võtta näiteks piltilusa naaberlinna Taormina.

Letojanni. Letojannis ootab teid ehe itaaliapärane puhkus ning kaks ja pool kilomeetrit liiva-kiviklibust randa! 
Enamik Letojanni hotelle asub ranna vahetus läheduses, rand jääb teisele poole sõiduteed! Letojanni romantilise rannapromenaadi ääres leidub mitmeid heatasemelisi kalarestorane. Ööelu Letojannis ei ole. Letojanni hinnatase on soodsam kui Taorminas

Cefalù. Cefalu kuurortlinnas tuksub Sitsiilia süda - elu kulgeb siin kiirustamata omas rütmis. Sümpaatse väikelinna kenal liivarannal saab päikest ja merd nautida hilissügiseni. Cefalu Vanalinna hubastes restoranides ja vinoteekides saab nautida Türreeni mere värsked ande ja Sitsiilia vulkaanilise pinnase viinamarjadest valminud veine.

Keskaegsed teerajad viivad meid Cefalù armsale keskväljakule- piazza Duomole, kus paikneb bütsantsiaegsete kullatud mosaiikide poolest tuntud majesteetlik Duomo katedraal. Cefalù teiseks sümboliks on ligi 300 m üle merepinna kõrguv La Rocca mägi, mille jalamil see tüüpiline Sitsiilia linnake oma igapäevast elu elab. Madonie looduspark pakub põnevaid matka- ja jalgrattaradu aktiivse puhkuse sõpradele.
Saare põhjarannikul paiknev Cefalù jääb pealinn Palermost vaid 74 km kaugusele. Pealinn Palermo on kui hiigelsuur kindluste, paleede ning kirikute varakamber, mille kunstiajaloost pakatavatel tänavatel kõndides võib näha baroki, renessansi ning teiste ajastute arhitektuuripärle.

Hinnad sisaldavad:

- edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile
- reisiesindaja teenuseid

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid

Müüme reise samade hindadega ja samadel tingimustel ning broneerimistasu ei lisandu.

Lisainfo riigi kohta: siit

Antud pakkumised on reisikorraldajate Aurinko, Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours ja Travel Dreams reisid. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.