Gran Canaria


Reisid toimuvad perioodil 16.10 - 13.11.2019 (kolmapäeviti)

Reisid väljuvad: 16.10, 23.10, 30.10, 06.11, 13.11

Gran Canarial leidub tegemist kõigile - mudilastest nende vanavanemateni. Siin on nii linnu kui rannakuurorte, soovi korral nii rahulikku olemist kui aktiivset tegevust. Pealinn Las Palmas pakub suurepäraseid ostuvõimalusi ja meeldejäävaid kultuurielamusi. Lisaks veetlev vanalinn, mille juveeliks on Santa Ana katedraal.

Kõik hinnad olenevad konkreetsest väljumisest ja on kuupäeviti erinevad. 

Hinnad alates kõige soodsamast hotellist:

Las Faluas 2*, Playa del Inglés, söögita al. 549.-
Parque Bali 2*, Maspalomas, söögita al. 589.-
eo Maspalomas 3*, Maspalomas, söögita al. 619.-
Castillo de Sol 3*, Puerto Rico, söögita al. 649.-
Green Field 3*, Playa del Inglés, hommikusöögiga al. 669.-
Los Cactus 2*, Playa del Inglés, söögita al. 699.-
Parque Paraiso 2 3*, Playa del Inglés, söögitaal. 749.-
Beverly Park 3* Playa del Inglés, h.- ja õhtusöökidega al. 779.-
Turbo Club 3*, Maspalomas, kõik hinnas al. 799.-
HD Parque Cristobal 3*, Playa del Inglés, söögita al. 799.-
Mirador Maspalomas by Dunas 3* Maspalomas, kõik hinnas al. 849.-
Europalace 3*, Playa del Inglés, h.- ja õhtusöökidega al. 849.-
Caserio 4*, Playa del Inglés, h.- ja õhtusöökidega al. 849.-
Gloria Palace San Agustin 4* San Agustin, hommikusöögiga al. 849.-
Paradise Lago Taurito 3*, Playa Taurito, kõik hinnas al. 859.-
Labranda Riviera Marina 4*, Playa del Cura, kõik hinnas al. 879.-
Abora Continental by Lopesan 4, Playa del Inglés, kõik hinnas al. 899.-
Paradise Costa Taurito 4*, Playa Taurito, kõik hinnas al. 899.-
Labranda Marieta 4*, Playa del Inglés, h.- ja õhtusöögiga al. 949.-
Paradise Valle Taurito 4*, Playa Taurito, kõik hinnas al. 949.-
Labranda Playa Bonita 4*, Playa del Inglés, kõik hinnas al. 999.-
Abora Catarina by Lopesan 4*, Playa del Inglés, kõik hinnas al. 1059.-
Lopesan Costa Meloneras Resort Spa  Casino 4* Meloneras, hommikusöögiga al. 1089.-
Don Gregory by Dunas 4*, San Agustin, hommikusöögiga al. 1099.-
Lopesan Baobab Resort 5*, Meloneras, hommikusöögiga al. 1129.-

Küsi täpsemat infot  konkreetse väljumise kohta meie reisikonsultandilt tel. 565 644 28 või info@baltictravel.ee

Kuurortid Gran Canarial:

Melonerase moodsad hotellid, rannatänava brändirõivaste kauplused ning golfiväljakud meelitavad täiskasvanud reisijaid. Naaberkuurort Maspalomases on kõik perepuhkuseks vajalik-lõbustuspark, veepark, Palmitos Park ning kuulsad liivadüünid

Playa del Ingles on vaieldamatult endiselt Gran Canaria populaarseim kuurort, mille tõmbenumbriks on eelkõige laiad liivarannad. Samuti kuulus ostu- ja meelelahutuskeskus Yumbo, mitmekesine restoranivalik ning kohati pöörane ööelu. Omaette maailm on kohalike elurajoon San Fernando ning sealne turg. 

Maspalomases on kõik perepuhkuseks vajalik-lõbustuspark, veepark, Palmitos Park ning kuulsad liivadüünid.

Playa Taurito on rahulik kuurort elegantse Puerto de Mogani ning elava Puerto Rico vahel, Atlandi ookeani kaldal. Tänu asukohale kaljudevahelises orus on siin harva tuuline. Playa Taurito soe ja kuiv kliima on ideaalne mõnusaks rannapuhkuseks! 
Aeglaselt sügavnev rannajoon sobib ülihästi lastega peredele. Pere pisemate rõõmuks on Playa Tauritos on ka väike veepark. 

Puerto de Moganit  peetakse Kanaaride Veneetsiaks.
Üks saare kaunimaid külasid - kaarsildadega Puerto de Mogan sobib hästi täiskasvanud puhkajatele, eriti pruutpaaridele. Soovitame romantilist Afrodite kruiisi, mis kulgeb piki karmide kaljude ja salajaste koobastega ääristatud rannajoont. 
Päikesesõpru ootab kauni liivaga Mogani rand. Kuurordis on kohvikute ja restoranidega ümbritsetud idülliline jahisadam, sisseostudeks pisikesed butiigid ning turg. Puerto de Mogani turupäevaks on reede.

San Agustin Gran Canaria saarel meelitab mõnusa rannapuhkuse ja laia teenusevalikuga. Üks Kanaari saarte lemmikkuurorte  San Agustin pakub rahulikku äraolemist kauni rannapromenaadiga ääristatud tumedal laavaliival. San Agustinis võid lamamistoolis lebades päikest nautida või mööda võluvat promenaadi Playa del Inglési kuurorti kõndida.

San Agustini puhtal ja rahulikul rannaribal leidub hulgaliselt veespordivõimalusi. Võid vesijalgratta rentida, surfata või kajakiga Atlandi ookeanil lainetel esõuda. San Agustinist vaid kilomeetri kaugusel ootab laugelt sügavnev Los Burrase kauni liivaga rannasopp. Elavama rannamelu leiab piki promenaadi Playa del Inglési või lausa Maspalomaseesse jalutades. 
San Agustini küla üllatab oma teenusevalikuga. Kaubanduskeskusest ja basaaridelt leiab lisaks rõivastele ja jalanõudele ka aloe verast ning mandlitest valmistatud tooteid. Restoranide menüüvalikus on esindatud nii Vahemere hõrgutisied kui Skandinaavia köök. San Augustinis on mitmeid baare, kuid aktiivsema ööelu leiab Playa del Inglési tänavatelt ja klubidest. 
San Agustin sobib eelkõige neile, kes eelistavad veeta rahulikku rannapuhkust, kuid samal ajal soovivad tarbida ka erinevaid kuurorditeenuseid. Kuurordist on väga hea bussiühendus ka teistesse saare paikadesse.

Puerto Rico
Rahuliku atmosfääriga varjulises lahesopis paiknevat Puerto Ricot on õnnistatud pea 320 päikselise päevaga aastas. Päevi veedetakse siin rannaklubis, naabruses asuval Amadorese liivarannal või Angry Birdsi pargis. Gran Canaria Veneetsiaks peetav Puerto de Mogan on hurmava sadama ning pisikese rannaga maaliline kuurortlinnAntud pakkumised on reisikorraldajate Aurinko, Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.