Gran Canaria


Gran Canaria 


Gran Canarial leidub tegemist kõigile. Siin on nii põnevaid linnu kui rannakuurorte, soovi korral nii rahulikku olemist kui aktiivset tegevust. Pealinn Las Palmas pakub suurepäraseid ostuvõimalusi ja meeldejäävaid kultuurielamusi.
Lisaks veetlev vanalinn, mille juveeliks on Santa Ana katedraal.


Lend: Lennud toimuvad Hispaania lennukompaniiga Galistair, Airbus A321-211 ning lennuaeg on u 6 t ja 25 min. 
FlytoCanarias otsereisid Gran Canariale väljuvad laupäeviti 30/01-08/05 (viimane tagasilend Gran Canarialt).
PagasLubatud pagas on 18 kg+6 kg käsipagasit ühe inimese kohta.  

Hinnad alates:
 

Kõik hinnad olenevad konkreetsest väljumisest ja on kuupäeviti erinevad. 

Küsi täpsemat infot  konkreetse väljumise kohta meie reisikonsultandilt tel. 565 644 28 või info@baltictravel.ee

Kuurortid Gran Canarial:

Melonerase moodsad hotellid, rannatänava brändirõivaste kauplused ning golfiväljakud meelitavad täiskasvanud reisijaid. Naaberkuurort Maspalomases on kõik perepuhkuseks vajalik-lõbustuspark, veepark, Palmitos Park ning kuulsad liivadüünid

Playa del Ingles on vaieldamatult endiselt Gran Canaria populaarseim kuurort, mille tõmbenumbriks on eelkõige laiad liivarannad. Samuti kuulus ostu- ja meelelahutuskeskus Yumbo, mitmekesine restoranivalik ning kohati pöörane ööelu. Omaette maailm on kohalike elurajoon San Fernando ning sealne turg. 

Maspalomases on kõik perepuhkuseks vajalik-lõbustuspark, veepark, Palmitos Park ning kuulsad liivadüünid.

Playa Taurito on rahulik kuurort elegantse Puerto de Mogani ning elava Puerto Rico vahel, Atlandi ookeani kaldal. Tänu asukohale kaljudevahelises orus on siin harva tuuline. Playa Taurito soe ja kuiv kliima on ideaalne mõnusaks rannapuhkuseks! 
Aeglaselt sügavnev rannajoon sobib ülihästi lastega peredele. Pere pisemate rõõmuks on Playa Tauritos on ka väike veepark. 

Puerto de Moganit  peetakse Kanaaride Veneetsiaks.
Üks saare kaunimaid külasid - kaarsildadega Puerto de Mogan sobib hästi täiskasvanud puhkajatele, eriti pruutpaaridele. Soovitame romantilist Afrodite kruiisi, mis kulgeb piki karmide kaljude ja salajaste koobastega ääristatud rannajoont. 
Päikesesõpru ootab kauni liivaga Mogani rand. Kuurordis on kohvikute ja restoranidega ümbritsetud idülliline jahisadam, sisseostudeks pisikesed butiigid ning turg. Puerto de Mogani turupäevaks on reede.

San Agustin Gran Canaria saarel meelitab mõnusa rannapuhkuse ja laia teenusevalikuga. Üks Kanaari saarte lemmikkuurorte  San Agustin pakub rahulikku äraolemist kauni rannapromenaadiga ääristatud tumedal laavaliival. San Agustinis võid lamamistoolis lebades päikest nautida või mööda võluvat promenaadi Playa del Inglési kuurorti kõndida.

San Agustini puhtal ja rahulikul rannaribal leidub hulgaliselt veespordivõimalusi. Võid vesijalgratta rentida, surfata või kajakiga Atlandi ookeanil lainetel esõuda. San Agustinist vaid kilomeetri kaugusel ootab laugelt sügavnev Los Burrase kauni liivaga rannasopp. Elavama rannamelu leiab piki promenaadi Playa del Inglési või lausa Maspalomaseesse jalutades. 
San Agustini küla üllatab oma teenusevalikuga. Kaubanduskeskusest ja basaaridelt leiab lisaks rõivastele ja jalanõudele ka aloe verast ning mandlitest valmistatud tooteid. Restoranide menüüvalikus on esindatud nii Vahemere hõrgutisied kui Skandinaavia köök. San Augustinis on mitmeid baare, kuid aktiivsema ööelu leiab Playa del Inglési tänavatelt ja klubidest. 
San Agustin sobib eelkõige neile, kes eelistavad veeta rahulikku rannapuhkust, kuid samal ajal soovivad tarbida ka erinevaid kuurorditeenuseid. Kuurordist on väga hea bussiühendus ka teistesse saare paikadesse.

Puerto Rico
Rahuliku atmosfääriga varjulises lahesopis paiknevat Puerto Ricot on õnnistatud pea 320 päikselise päevaga aastas. Päevi veedetakse siin rannaklubis, naabruses asuval Amadorese liivarannal või Angry Birdsi pargis. Gran Canaria Veneetsiaks peetav Puerto de Mogan on hurmava sadama ning pisikese rannaga maaliline kuurortlinn

Hea teada:

Ajavahe: Kanaaridel on kell 2 tundi Eesti ajast taga.
Elekter: Elektrivõrgus on tavaline 220-voldine vahelduvpinge.
Internet ja helistamine: Paljudes hotellides on korralik internetiühendus. Eestisse helistamiseks tuleb valida ette kood+372. Kohalikud tavanumbrid algavad 9-ga ning mobiil 6-ga.
Joogivesi: Kraanivesi on joodav, kuid kloori- ja mineraalidesisaldusest johtuvalt võib olla harjumatu maitsega. Soovitame teiljuua pudelitesse villitud joogivett.
Jootraha: hea teeninduse eest on kombeks jätta jootraha 5-10% arve summast. Väikese jootrahaga võib rõõmustada kahotelli toateenijat ja bussijuhti (1-2 eurot).
Turvalisus: Hotellis on rangelt soovitatav hoida väärisesemeid, dokumente ja raha seifis. Samuti ärge jätke oma isiklikke asjuja kotte valveta baarides, restoranides ning randades. Taskuvaraste suhtes ettevaatlik tuleks olla ka tänaval liigeldes.
Apteegid ja arstiabi: Loodame, et Te ei vaja reisil olles arstiabi, kuid vajadusel soovitame pöörduda hotelli retseptsioonipoole, et arsiabi kutsuda. Hädaabinumber on 112. Paneme südamele ka, et on tungivalt soovitatav vormistada reisikindlustuskõikidele reisijatele, mis kataks kulud terviseprobleemide, pagasi kadumise võ rikkumise kui ka reisitõrke korral.
Raha ja krediitkaardid: Hispaanias on käbel Euroopa Liidu rahaühik euro. Pangad töötavad äripäevadel kell 8:30-14:00, kuidsiseneda saab kohati vaid etteteatades. Krediit- ja deebetkaartidega saab võtta pangaautomaadist sularaha, aga rakendubreeglina teenustasu välja võetavalt summalt.
Transport ja parkimine: Gran Canaria lõunaosas on mugav jalgsi liigelda. On bussiliiklus, kuid erioluorra tõttu on kohustuskanda maski ja piletit ei saa osta busist vaid peab olema ostetud bussikaart, kuhu saab raha peale laadida ja sellega siisliinibussis tasuda. Takso on kuurordis mõistliku hinnaga.
Parkimine: Kollasel joonel keelatud, sinisel tasuline ja valgel lubatud. Tänavatel on parkimisautomaadid. Samuti on olemastasulised parklad. NB! Igal hotellil ei pruugi olla oma parkimisala.
Kauplused: Pealinnas Las Palmases on väikesed kauplused avatud kell 9:00-13:00 ja seejärel jälle 16:30-u.19:00 või 20:00.Suured kaubamajad töötavad ilma lõunavaheajata. Palun arvestada, et eriolukorra tõttu on paljud kauplused suletud ja igaettevõte ostustab ise oma lahtioleku aegade üle ning see info ei ole niisama kättesaadav.
Ekskursioonid: Nende võimalikkus ja toimumine selgub kohapeal. Info esindajalt.


Teeme koostööd erinevate Eesti reisikorraldajatega. Baltic Travel Reisid Oü on Novatours, Tez tours,Coral Travel, 
Germalo, Alpiexpress lepinguline partner ja kehtivad reisikorraldajate reisitingimused.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.

NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.