FuerteventuraFuerteventura, Kanaari saar 

Otselennud otse Tallinnast Fuerteventurale perioodil 
Lende teostab lennufirma Smaltlynx, lennuaeg orient. 6 tundi.

Aastaringselt meeldiv kliima, mis võimaldab nautida rannamõnusid iga päev.
Kanaari saarte suuruselt teine saar. Fuerteventural on teiste Kanaari saarte ees üks suur ja väga oluline eelis - imelise ja puhta läbipaistva veega rannad. Selle paradiisi suurimateks väärtusteks on lõunas Barlovento ja Sotavento ning põhjapool Corralejo rannikul asuvad lõputud rannad. Saarel on aastaringselt meeldiv kliima - ühest küljest puhuvad niisked passaattuuled ning teiselt poolt Sahara kõrbe ja selle õhuvoolude kuiv soojus. Selge taeva (keskmiselt 3000 tundi päikesepaistet aastas), mahedate temperatuuride (vahemikus +22-+25 C) ja sooja vee tasakaal võimaldavad aastaringselt peaaegu iga päev ujuma minna.

Kõik hinnad olenevad konkreetsest väljumisest ja on kuupäeviti erinevad.

Castillo Playa 2* 1 magamtoaga apart. söökideta hind al. 499.-
Surfing Colors 2*+ hommikusöökidega hind al. 569.-
Broncemar Beach 3* söökideta hind al. 505.-
Fuentepark 2*+ söökideta hind al. 589.-
Elba Lucia Sport and Suite 3* söökideta hind al. 535.-
Fuertesol Bungalows 2* söökideta hind al. 535.-
Palm Garden 2* söökideta hind al. 549.-
La Concha del Mar 2* söökideta hind al. 555.-
Oasis Duna 2* söökideta hind al. 565.-
Alameda De Jandia 3* söökideta hind al. 599.-
Oasis Papagayo Sport & Family 2*+ söökideta hind al. 609.-
Jandia Golf 4*- hommiku- ja õhtusöökidega hind al. 589.-
Oasis Village 3* söökideta hind al. 599.-
SBH Jandia Resort 3* söökideta hind al. 599.-
Barcelo Castillo Beach Resort 4* söökideta hind al. 799.-
Corralejo Beach 3* hommiku- ja õhtusöökidega hind al. 758.-
Royal Suite 3* kõik hinnas hind al. 655.-
Esmeralda Maris 3* söökideta hind al. 665.-
... ja palju teisi hotelle.

Küsi pakkumist info@baltictravel.ee või helista tel. 565 644 28

Kuurortide kirjeldused:

Fuerteventura saarel on aastaringselt meeldiv kliima - ühest küljest puhuvad niisked passaattuuled ning teiselt poolt Sahara kõrbe ja selle õhuvoolude kuiv soojus. Keskmiselt 3000 tundi päikesepaistet aastas, mahedad temperatuurid, vahemikus +22-+25 C ja soe Atlandi ookean, võimaldab nautida saarel rannamõnusid pea aastaringselt. Seda enam kui 150 rannas.
Jandía Playa asub Jandía poolsaarel, mis moodustab kogu saare edelapoolse ala. Kogu see mägine poolsaar oma valgetest liivarandadest koosneva rannikuga on looduskaitseala. Jandías on üks Fuerteventura kauneimaid randu. Jandía turismikeskuse rannaala nimetatakse ka Playa de Matorraliks ning see sobib suurepäraselt lastega peredele. Liiv on peeneteraline, hele ja puhas ning meri on tasane.

Morro Jable asub Fuerteventura lõunaservas. Seal leidub igaühele midagi. Kilomeetrite pikkused kuldsed rannad ja selge sinine ookean ning kauplused, baarid ja restoranid. Morro Jable avarate randade rohkus võimaldab valida, kas puhata ranna elavas osas või pisut eemal end lainete loksumist kuulates täielikult välja lülitada. Matorrali ranna kohal kõrgub samanimeline, Matorrali tuletorn, mis annab rannale unikaalse väljanägemise ja muudab päikeseloojangud unustamatuteks vaatepiltideks.

Esquinzo Butihondo rand asub Esquinzo Butihondo uusarenduse lähedal, suurest turismikeskusest Morro Jablest põhjas. Selle osaliselt linna sees asuva kuldse liivaga ranna pikkus on peaaegu 3 km ja rand on jaotatud erinevates osadeks, mis pakuvad eraldatust ja võimalust ka täielikus privaatsuses alasti suplemiseks, päevitamiseks. Samuti erinevate veespordialadega tegelemiseks.

Costa Calma on Fuerteventura lõunaosas asuv kuurortlinn. Seal on kaks suurepärast valget liivaranda, mida esile tõsta: Esmeralda rand ja Costa Calma rand. Esmeralda rand ei ole väga suur, kuid mitte ka ülemäära populaarne, nii et saate seda rahulikult nautida. Costa Calma rand asub linna südames, kuid ei ole tänu oma suurusele ülerahvastatud. Linnast 20-minutilise autosõidu kaugusel asub Sotavento rand, üks fantastilisemaid randu kogu Kanaari saartel, kus võite kaotada ajataju kõndides mitmeid kilomeetreid valgel liival või veeta terve päeva sealsetes kristalsetes vetes. Sotavento rannas on ka ühed parimad kohad lohesurfi harrastamiseks ja purjelauaga sõitmise jaoks.

Caleta de Fuste on üks Fuerteventura idaranniku peamisi turismikeskuseid. Sealsed rannad on laiad, valge liivaga ja väga vaiksed. Rannikul on kilomeetrite kaupa lainete eest kaitstud valgeid liivarandu. Neid randasid eraldab kolm laidu, kus asuvad suurepärased baarid. El Castillo on linna teine tuntud rand. Selle hobuserauakujuline rannajoon pakub kaitset lainete eest ja selge vesi lausa kutsub randa. Rand asub mitme suure hotelli ees ja seda ääristab suur promenaad.

Corralejo on tõenäoliselt Fuerteventura kõige populaarsem sihtkoht. Üks peamisi vaatamisväärsusi on kuulsad Corralejo luited. Neid idüllilisi randasid tuntakse Grandes Playas ehk suurte randade koondnimetuse all. Kui Fuerteventura rannad on parimad Kanaari saartel, siis Corralejo rannad on parimad Fuerteventural.

Antud pakkumised on reisikorraldajate Aurinko, Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours ja Travel Dreams reisidega. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.