TAI + KAMBODZA


JÕULUD JA AASTAVAHETUS TAIS JA KAMBODŽAS ( 22.12.2017 – 05.01.2018)


 

Jõulud ja aastavahetus Kambodžas ja Tais. Soe meri, liivarand ja meeleolukas aastavahetus!
 Hind 1790.-

Kuldsed salapäraselt naeratavad Buddhad, lootoseõied, kaunid naised, maitsev  toit ja soe meri. Kes on käinud, ihkab tagasi, kes veel pole, sellel soovitame minna.

Ekskursioonivaliku oleme teinud lähtuvalt aastatepikkusest kogemusest. Pakume vaatamiseks vaid kõige paremat ja eksootilisemat. Kõik meie ekskursioonid on ainult meie grupile (bussis oleme ainult meie) ja toimuvad eesti keeles.

Meie giidid on rikkalike kogemustega, tunnevad kohalikke olusid ja kultuuri, valdavad võõrkeeli ning on teile igakülgseks abiks ja toeks.

Kasutame Uzbekistan Airlines`i lende, sest peame nende lennuaegu mõistlikeks ja inimsõbralikeks. Piisava soovijate hulga korral organiseerime bussitransfeeri Riiga ja tagasi. Soovijail aitame broneerida lennupiletid Tallinn-Riia, Riia-Tallinn.

1.-2.päev. 22-23.12 Lend Riia-Taskent- Bangkok väljub 23.55. Eesti ja Tai ajavahe on 5 tundi. Bangkokki Lennujaamas ootab meid buss, mis viib meid hotelli, kuhu on lennujaamast vaid pooletunnine sõit. Hotelli nimi on Tara Garden 3* http://taragardenthai.com/

Puhkame end korralikult välja ja juba hommikul alustame põnevat seiklust ajas ja ruumis!


3.päev. 24.12. Reede  Pakitud hommikusöögi paneb hotell meile kaasa, sest alustame oma päeva päris vara – kella 5.00 paiku alustame sõitu Kambodža suunas. Sõit piiripunkti Mekongi jõe ääres võtab koos lõunasöögipeatusega umbes neli tundi. Piiri ületame jalgsi. Kambodža poolel ootab meid kohalik buss. Kambodža viisa on tasuline, vormistamiseks on vaja üks värviline pilt 4×6 cm ja 50$ sularaha. Kella 16.00-17.00 paiku oleme kohal oma peatuspaigas järgmiseks neljaks ööks. Siem Reap – tõlkes Siiami kaotus, on värav Angkori templite juurde, kuid mitte ainult. Linna õhustik on ajaloost suisa paks – koloniaalarhitektuur, hiinalinn, riisiväljad tema ümber, traditsioonilised Apsarate tantsuetendused, Angkori Rahvusmuuseum, lähedalasuv Tonle Sapi järv vietnamlaste ujuvküladega – need on vaid vähesed näited ümbruskonna eksootilistest huviväärsustest. Meie peatuspaigaks on kesklinna vahetus läheduses  asuv hotell  Hima Boutique või sarnane http://www.himaboutique.com/


4.päev25.12 Laupäev Hommikusöök hotellis. Angkor Wati templid. Bussisõit hotellist Angkor Watti võtab umbes pool tundi. Angkor Watis oleme terve päeva. Asjatundlik kohalik giid, kelle jutt tõlgitakse eesti keelde, juhib meid läbi Khmeeri riigi ajaloo ja keerukate hinduistlike ning budistlike sümbolite maailma. Peale Angkor Wati külastust teeme pausi, puhkame ja jätkame päeva sisenedes läbi imposantse värava Angkori Thomi (tõlkes suur linn) templikompleksi. Käime Bayoni templis, Elevantide ja Leeprahaige Kuninga terrassi. Lisaks külastame ka Phre Rupi templit. (hind koos õhtusöögiga buffet`restoranis ca 95 USD

5.päev.26.12 Pühapäev Hommikusöök hotellis. Vahelduseks templitele ja ajaloole veedame selle päeva seilates traditsioonilise puupaadiga Tonle Sapi järvel. Tonle Sap on suurim mageveejärv Kagu-Aasias. Temast voolab välja samanimeline jõgi, mis ühineb Mekongiga Phnom Penhi blähistel. Me näeme “ujuvat küla”, mille põhiliselt vietnamlastest elanikud koos oma paatmajadega vahetavad elukohta vastavalt veetasemele. (hind koos lõunasöögiga 50 USD)

Vaba pärastlõuna. Siem Reapis on lugematud massaažisalongid, baaride tänav ja koloniaalarhitektuuri parimad näidised piirkonnas. Meie käsutuses on ka hotelli bassein, et lõõgastuda ja veidi puhata. Õhtul soovijaile Phare tsirkuse külastus. Tsirkus ei paku vaatamiseks ühtki vangistatud looma, etenduse tähtedeks on hoopiski kohalikud akrobaadid, kelle oskused hämmastavad ka paljunäinud tsirkusesõpru (hind ca 15 USD). Teise võimalusena saate soovi korral külastada maailmakuulsa Tiffany show sarnast transvestiitide etendust, Kaunid kostüümid, ilus muusika, ilus teatrisaal – lady boyd on tõelised glamuurikuningannad! (hind ca 25 USD)


6.päev. 27.12 Esmaspäev Hommikusöök hotellis. Peale sööki asutame end teele rahuliku maakoha suunas Kuleni mäe ümbruskonnas, kus asus Khmeeri Impeeriumi pealinn kuni 9.sajandini. Selle päeva naelteks on loendamatud iidsed templid, 1000 linga jõgi, lamav Buddha ja Phnom Khuleni kaskaadidena langev juga (ca 75 USD)

7.päev28.12 Teisipäev Hommikusöök hotellis. Alustame sõitu Tai Kuningriiki, ületame taas piiri, vahetame busse ning umbes kaheksa tundi peale lahkumist jõuamegi kohale Koh Changile ehk Elevandisaarele. Kas olete lapsena kadestanud Tommyt ja Annikat, kelle Pipi kutsus kaasa Kurrunurruvuti saarele? Kai Bae rand oma lookas kookospalmidega toob kindlasti meelde lapsepõlves loetu. Meie peatuskohaks on Paradise Bungalows, lihtne, romantiline ja eurooplaste hulgas ülipopulaarne majutuspaik Kai Bae südames (www.paradisebungalows.net). Kõikides majakestes on dušš, tualett, konditsioneer, televiisor ja terrass. Kohe meie majakeste kõrval elavad elevandid, kelle hommikust pesemist ja söötmist on heal juhul võimalik vaadata oma ukse eest.

  
 8.-12 päev. 29.12 -02.01.2018 KOH CHANG
Hommikusöögid igal hommikul. Nendeks päevadeks pakume järgmisi tegevusi:
– elevandisafari koos elevantide ujutamisega ca 1200 bahti (20-25 €, sõltub osavõtjate hulgast)
– päev merel (privaadilaev, snorgeldamisvarustus, lõunasöök, karastusjoogid, snäkid) ca 1300 bahti (25-30€)
– Khlong Plu rahvuspargi külastus, suplus koskede all, Ban Sa Lak Pethi wat ja sadam ja mereandide degusteerimine (ca 1300 bahti)
– kokanduskursus ca 1500 bahti


VANA-AASTA ÄRASAATMISE ÕHTUSÖÖK JA KIHISEV RANNAL HINNAS!

13.päev.03.01.2018 Kolmapäev  Hommikusöök. Toad vabastame kell 12.00 alustame sõitu Bangkokki.Majutus samas hotellis.

14.päev. 04.01.2018 Neljapäev Hommikusöök. Soovijaile lisatasu eest Bangkoki linnaekskursioon koos lõunasöögiga Bayoke Sky pilvelõhkuja 76.korrusel. Vaba aeg.

15.päev. 05.01.2018 Reede Hommikusöök. Meie lend Bangkok-Taskent-Riia  väljub  05.01.2018. Kell 11.20, Riias oleme  kell 21.10.
 

Hind sisaldab

– lennupileteid
Riia – Bangkok – Riia
RIX-TAS 
(23:55-07:45(+1)
TAS-BKK 10:20-18:20
BKK-TAS 11:20-16.10
TAS-RIX 18:40-21:10)

– kõiki transfeere Tais ja Kambodžas
– 13 ööbimist kahekohalistes tubades koos hommikusöökidega
– kogenud eestikeelse giid-rühmajuhi teenust

Lisatasu eest

– kindlustus
– ekskursioonid

1€ = ca 35 bahti
Traditsiooniline Tai supp tänavamüüjalt 40-50 bahti

Koju jõuame päevitunutena ja nii mõnegi kogemuse võrra rikkamana!